hity na MAXXa
hity na MAXXa

Michał Kassin jest zakochany. Roksana Węgiel zareagowała na wyznanie tancerza

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami" była w parze z Michałem Kassinem. Tancerz ostatnio wyznał, że jest szczęśliwie zakochany. Wokalistka zareagowała na wieści. Okazuje się, że o wszystkim wiedziała!

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Dla Roksany Węgiel to nie było zaskoczenie

Roksana Węgiel wytańczyła sobie w parze z Michałem Kassinem 2. miejsce w finale „Tańca z gwiazdami”. Program wygrała Anita Sokołowska, choć gwiazda według widzów miała ogromną szansę wygrać.

Michał Kassin jest bardzo aktywny na Instagramie. Ostatnio poinformował internautów, że jest w szczęśliwym związku. Jego wybrankiem jest Jakub Prusa, również tancerz oraz choreograf. Jak na to zareagowała Roksana Węgiel? Portal „Jastrząb Post” zapytał o to wokalistkę.

Dla mnie to nie było zaskoczenie, ja wiedziałam wcześniej. Uważam, że z Kubą tworzą super parę, są świetnymi osobami.

Roksana Węgiel i Michał Kassin chodzili ze swoimi partnerami na podwójne randki

Okazuje się, że w przerwach od trudnych treningów Roksana Węgiel i Kevin Mglej chodzili na podwójne randki z Michałem Kassinem i jego partnerem. Szybko złapali dobry kontakt i zaprzyjaźnili się.

My poza "Tańcem z Gwiazdami" spędzaliśmy dużo czasu razem w mieszkaniu na takich podwójnych randkach, bo spędzaliśmy ten czas we czwórkę. Ja z Kevinem, on ze swoim chłopakiem przychodzili do nas. Wszyscy się bardzo zaprzyjaźniliśmy. Trzymam kciuki i super, że się otworzył i wyjawił tajemnicę.

 

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Michał Kassin jest zakochany. Roksana Węgiel zareagowała na wyznanie tancerza to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.