hity na MAXXa
hity na MAXXa

Miley Cyrus we wzruszającym hołdzie ofiarom zamachu w Manchesterze

W finale amerykańskiego "The Voice" Miley Cyrus, która w poprzednim sezonie była również jedną z jurorek, zaśpiewała pełną emocji wersję swojego najnowszego singla "Malibu". Występ dedykowała ofiarom zamachu, który miał miejsce w Manchesterze po koncercie Ariany Grande w poniedziałkową noc.

22 maja w Manchesterze, gdzie występowała Ariana Grande, miał miejsce tragiczny atak terrorystyczny, w wyniku którego życie straciły 22 osoby, a dziesiątki zostały ranne. W zamachu zginęło również dwoje Polaków – małżeństwo, które miało odebrać swoje córki z koncertu.

Zamach odbił się szerokim echem na całym świecie. Kondolencje napłynęły od wielu gwiazd muzyki, które solidaryzowały się z Arianą Grande i łączyły w smutku z rodzinami poszkodowanych. Miley Cyrus, która jest rówieśniczką Ariany, dedykowała ofiarom wykonanie utworu „Malibu” w finale amerykańskiego „The Voice”. „Chcę dedykować ten utwór mojej dobrej przyjaciółce Arianie Grande i każdemu, kto doświadczył tego okropnego zdarzenia. Nasze serca są z wami” – powiedziała Cyrus.

Posłuchajcie…

Oceń ten artykuł 7 1

Ogólna ocena Miley Cyrus we wzruszającym hołdzie ofiarom zamachu w Manchesterze to: 87% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.