hity na MAXXa
hity na MAXXa

Monika Brodka jakiej nie znacie. Piosenkarka zaskoczyła nagraniem. "Gra aktorska 10/10"

Monika Brodka stała się bohaterką krótkiego nagrania dotyczącego nowych odcinków serialu: "Rojst". Piosenkarka - w oryginalny sposób - streściła dwa poprzednie sezony produkcji. To wideo trzeba zobaczyć!

Kiedy „Rojst. Millenium”?

Serial pt.: „Rojst” cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Do tej pory widzowie korzystający z platformy Netflix mogli zobaczyć już 1. i 2. część. Kiedy i gdzie trafią nowe odcinki: „Rojst Millenium”? Dla fanów mamy dobrą wiadomość. Już 28 lutego ukaże się ostatnia odsłona trylogii w reżyserii Jana Holoubka. Bohaterami  po raz kolejny staną się m.in.: Wanycz (Andrzej Seweryn) i Zarzycki (Dawid Ogrodnik).

O co chodzi w serialu: „Rojst”? O krótkie streszczenie – mające na celu głównie przypomnienie wcześniejszych części – pokusiła się sama… Monika Brodka! Piosenkarka pokrótce opowiedziała osobie znajdującej się poza kamerą, o czym jest 1. i 2. część.

Monika Brodka i streszczenie serialu „Rojst”

Monika Brodka nie bez powodu stała się „twarzą” wspomnianego wideo. Wokalistka wcześniej zaśpiewała utwory promujące „Rojsta”. Niedawno światło dzienne ujrzała nowa wersja piosenki pt.: „List”, który w oryginale wykonuje Katarzyna Nosowska. Kawałek razem z Brodką wykonał Jann.

A jak Monika Brodka streściła serial: „Rojst”? Zrobiła to z wdziękiem, ale też z lekką nutą humoru.

Uwaga: nagranie zawiera niecenzuralne słownictwo.

Monika Brodka komplementowana na Instagramie

Monika Brodka w takim wydaniu bardzo spodobała się internautom. Dowód? Pozostawione przez nich komentarze! Zdaniem wielu wokalistka powinna częściej podejmować się tego typu zdań, ponieważ wypadła znakomicie.

Proponujemy, żeby Brodka tak każdy serial streszczała przed premierą kolejnego sezonu!

Hehe brawo Monia! Nikt mi lepiej nie opowiedział serialu!!!

Poprosimy więcej Brodki w takim wydaniu! Moc.

Kariera aktorska 10/10.

Brodka na aktorkę!

To jest złoto, dokładnie tego mi brakowało – pisali.

Czekacie na nowe odcinki serialu „Rojst”?

Jann pierwszy raz zaśpiewał po polsku?! "Idealne połączenie" [WIDEO]
Jann zrobił wyjątek i zaśpiewał po polsku. Młody wokalista zmierzył się z przebojem grupy Hey. O tym, dlaczego wziął udział w tym nietypowym projekcie, opowiedział w jednym z wywiadów. Słuchaliście już nowej wersji utworu...

Oceń ten artykuł 0 0