Natasza Urbańska odsłania zgrabne ciało, pozując w stroju kąpielowym. Od nowego zdjęcia trudno oderwać wzrok!

Lato zbliża się wielkimi krokami! Powiew wakacji z pewnością poczuła już Natasza Urbańska. Piosenkarka pochwaliła się bowiem na Instagramie zdjęciem powstałym podczas jej pobytu w Turcji. Gwiazda pozowała do ujęcia, mając na sobie dopasowany strój kąpielowy.

Natasza Ubrańska na Instagramie

Natasza Urbańska minione miesiące spędziła bardzo pracowicie. Piosenkarka, a prywatne żona Janusza Józefowicza i mama nastoletniej Kaliny, zasiliła grono jurorów nowej edycji programu: „The Voice Kids”. Gwiazda znakomicie odnalazła się w tej roli, a energia i radość płynące ze strony Nataszy udzielały się zarówno uczestnikom, jak i widzom show.

Po zakończeniu „The Voice Kids” Natasza Urbańska wcale nie zamierza zwalniać tempa. 46-latka właśnie wyruszyła w zagraniczną podróż, by w słonecznej Turcji pracować nad teledyskiem do najnowszego utworu! Co nieco zdradziła w sieci, publikując szereg relacji, a także nowe – iście wakacyjne – zdjęcie.

Natasza Urbańska w stroju kąpielowym

Do wspomnianej fotografii Natasza Urbańska pozowała, mając na sobie różowy strój kąpielowy. Wokalistka została uwieczniona na ujęciu w momencie, gdy prezentowała zgrabną sylwetkę, stojąc pośród morskich fal. Bohaterka ujęcia wyjaśniła w opisie, że rozpoczęła pracę nad klipem do utworu.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by NATASZA (@nataszaofficial)

Pod postem Nataszy Urbańskiej w mig zaroiło się od komentarzy! Prym wiodły oczywiście komplementy:

Piękne zdjęcie.

Bogini!

Prześliczna.

Też poczuliście już lato?

Natasza Urbańska oficjalnie w sprawie "rozwodu" z Januszem Józefowiczem. Nieoczekiwanie zabrała głos
Natasza Urbańska dotąd niechętnie komentowała pojawiające się w mediach pogłoski na temat końca jej małżeństwa z Januszem Józefowiczem. Teraz, po finale "The Voice Kids", niespodziewanie zdecydowała się zabrać głos. Nie...

Oceń ten artykuł 0 0