Natasza Urbańska pozuje z tajemniczym mężczyzną. Wcześniej padły słowa o rozstaniu

Janusz Józefowicz przed kilkoma dniami zszokował wyznaniem o "rozstaniu" z Nataszą Urbańską. Jego słowa odbiły się w mediach szerokim echem i wywołały niepokój u wielu fanów pary. Niedługo później piosenkarka pokazała takie zdjęcie...

Rozstanie u Józefowicza i Urbańskiej?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od ponad piętnastu lat są małżeństwem i – mimo rozmaitych pogłosek – przez wielu fanów są uważani za parę wręcz idealną. Kiedy więc parę dni temu do mediów dotarła wypowiedź Józefowicza o rozstaniu, rozpętała się prawdziwa burza. Jak relacjonował Pudelek, dyrektor artystyczny Studia Buffo podczas czwartkowego przedstawienia miał zrzucić ze sceny, że z Nataszą „nie są już razem od kilku tygodni”. O komentarz w sprawie od razu poproszono Urbańską.

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi, i po raz pierwszy nie zrobiły tego media 

– powiedziała portalowi.

Wkrótce głos zabrał sam Józefowicz.

Teatr Studio Buffo ma wpisaną formułę w swoją nazwę. To jest teatr rozrywkowy, którym się bawimy. No więc to, o czym pan mówi, jest kompletnie wyrwane z kontekstu. To była zabawa z publicznością i reakcja na to była oczekiwana

– wytłumaczył się ze swoich słów w rozmowie z Plejadą.

Natasza Urbańska podsyciła plotki

Wszystko zbiegło się w czasie z przygotowaniami Nataszy do premiery nowego singla „Shed a Light”. To właśnie o towarzyszącym mu klipie mówiła w wypowiedzi dla Pudelka. Jeszcze przed ogłoszeniem przez Janusza „rozstania” piosenkarka pochwaliła się w mediach społecznościowych okładką utworu. Nie jest na niej sama – jej dłoń trzyma „tajemniczy” mężczyzna. Choć na okładkowej fotografii nie widać jego twarzy, to wiadomo, kim jest, bo 46-latka oznaczyła jego profil. To włoski model imieniem Gaetano.

Niedługo później na obserwowanym przez blisko 180 tysięcy fanów profilu Urbańskiej na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie z 27-letnim Włochem, które raczej nie uciszy plotek. Ona sama zapowiada zresztą, że po obejrzeniu teledysku, który ma pojawić się już 13 czerwca, wielu osobom może zrobić się „gorąco”.

Oceń ten artykuł 0 1