hity na MAXXa
hity na MAXXa

Netflix otwiera gigantyczne kompleksy rozrywkowe!

Netflix przenosi świat wirtualnej rozrywki na zupełnie nowy poziom, otwierając swoje pierwsze gigantyczne kompleksy rozrywkowe w King of Prussia w Pensylwanii oraz w Dallas. Już w 2025 roku fani najpopularniejszych produkcji, takich jak "Bridgertonowie", "Stranger Things" czy "Squid Game", będą mogli zanurzyć się w świat swoich ulubionych seriali i filmów, odwiedzając Netflix House.

fot. Netflix
fot. Netflix

Netflix House - nowa definicja rozrywki

Netflix House to połączenie sklepów, restauracji i interaktywnych atrakcji, które wciągną odwiedzających w świat ulubionych serii i filmów. Kompleksy zajmą powierzchnię niemal 10 tysięcy metrów kwadratowych w miejscach dawnych domów handlowych: w King of Prussia Mall niedaleko Filadelfii oraz w Galleri Dallas.

Coś więcej niż zakupy i jedzenie

Netflix House to nie tylko zakupy i jedzenie. To przede wszystkim możliwość zanurzenia się w świecie ulubionych produkcji. Od tańca w rytmach orkiestrowej wersji piosenek Taylor Swift na planie "Bridgertonów" po przejście przez szklany most z serialu "Squid Game". To także szansa na skosztowanie dań inspirowanych serialami z różnych zakątków świata oraz zakup unikatowych gadżetów, takich jak koszulki Hellfire Club ze "Stranger Things".

Mistrzowie marketingu

Dla Netflixa te nowe, stałe lokalizacje to przede wszystkim narzędzie marketingowe mające na celu zwiększenie zaangażowania fanów i wsparcie głównego biznesu — usług streamingowych. Jak mówi Marian Lee, dyrektorka marketingu Netflixa, Netflix House to "następna generacja wyjątkowych ofert", mająca na celu ożywienie ulubionych historii w nowy, zaskakujący sposób.

Przy wejściach do każdego z kompleksów odwiedzających będą witać rzeźby i murale przedstawiające postaci z popularnych tytułów Netflixa.

Oceń ten artykuł 0 0