hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nie popełniaj tych błędów planując wesele! Izabela Janachowska radzi

Izabela Janachowska jest niekwestionowaną ekspertką ślubną. Kobieta w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jakich błędów należy unikać planując ten szczególny dzień.

Podlewski/AKPA
Podlewski/AKPA

Izabela Janachowska jest ekspertką do spraw weselnych

Izabela Janachowska występowała w „Tańcu z gwiazdami” w charakterze trenerki tańca. W 2014 roku, gdy przygotowywała się do ślubu, zainteresowała się organizacją ceremonii i przyjęć weselnych. Jesienią 2015 nawiązała współpracę ze stacją TVN Style, dla której prowadziła programy: „I nie opuszczę cię aż do ślubu” i „W czym do ślubu”. Później zrealizowała jeszcze inne formaty o tej tematyce, a także wydała serię e-booków o planowaniu ślubu i wesela.

Izabela Janachowska o tegorocznych trendach

W rozmowie z portalem „Plejada” Izabela Janachowska zdradziła, jakie trendy panują w tym roku, jeśli chodzi o wesela. Okazuje się, że to będzie prawdziwym hitem. Spodziewaliście się tego?

Absolutnym tegorocznym hitem jest zatrudnienie Wedding Content Creatora – osoby, która w dniu ślubu przygotuje wszystkie materiały na social media: zdjęcia, rolki, posty. Wiem, że są pary, które decydują się na taką usługę zamiast fotografa czy operatora.

Izabela Janachowska zaznaczyła, że w dekoracjach panować będzie przewaga koloru Peach Fuzz. Zamiast głośnych fajerwerków będą pokazy dronów. A to po to, aby nie straszyć zwierząt.

Ciekawą inspiracją dla narzeczonych są też wesela w stylu retro, szczególnie lat 70. – to motyw, który bardzo często pojawia się w rozmowach.

Tych błędów nie popełniaj planując wesele

Izabela Janachowska powiedziała również o błędach, które najczęściej popełniają pary młode, jeśli chodzi o kreacje ślubne. Według niej największym z nich jest próba zadowolenia „wszystkich poza sobą”. Wspomniała także o błędzie, który sama popełniła na swoim ślubie! O tym warto pamiętać.

Drugim błędem, który z kolei ja popełniłam na swoim ślubie, jest zbyt ciasna kreacja. Tak bardzo chciałam optycznie wysmuklić sylwetkę, że gorset był na mnie minimalnie za mały. Efekt? Tuż po życzeniach prawie zemdlałam z braku tchu. Nie polecam.

 

Oceń ten artykuł 0 0