Niepokojący wpis Edyty Górniak. "Układ nerwowy zauważa i zapamiętuje wszystko"

Edyta Górniak opublikowała poruszający wpis na swoim profilu na Instagramie. Fani są zaniepokojeni.

Kurnikowski/AKPA
Kurnikowski/AKPA

Edyta Górniak i Eurowizja

O Edycie Górniak ostatnio mówiło się w kontekście Eurowizji. W zestawieniu, które uwzględniało finałowe piosenki znalazł się jej utwór „I Remember”. Zajął 12. miejsce. Piosenkę artystka nagrała z okazji 30. rocznicy debiutu Polski w konkursie oraz rocznicy jej 1. występu na scenie międzynarodowej.

Poruszające słowa artystki

Teraz na Instagramie wokalistka napisała, że „wielka miłość i pasja do kreatywności” potrafi ją „traumatyzować”. Edyta Górniak wyznała, że odpoczywa, a przynajmniej próbuje to robić. Chce „uzupełnić energię fizyczną, mentalną i duchową”.

Układ nerwowy zauważa i zapamiętuje wszystko. Każde napięcie. To chwilowe i to przewlekłe, każdy wysiłek lęk brak snu niepewność intrygi show-biznesu tremę paskudne jedzenie w pośpiechu irytację kłamstwa ludzi rozczarowanie. Po prostu wszystko. I wszystkie te napięcia lokują się w różnych mięśniach, obciążając nasze organy i zaburzając wszelki balans.

Dalej gwiazda napisała, że wtedy przestajemy być tym, kim naprawdę jesteśmy i wchodzimy w tryb „survivalowy”.

To kolebka wszelkich chorób… Jeszcze tylko jeden projekt. Jeszcze tylko jeden. Już ostatni. Jeszcze jeden… no dobra to jeszcze jeden.

Internauci zaniepokojeni

Internauci są zaniepokojeni nietypowym wpisem i życzą Edycie Górniak dużo odpoczynku i regeneracji sił. Przesyłają także mnóstwo pozytywnej energii i piszą wiele ciepłych słów. Niektórzy fani artystki utożsamiają się z jej słowami – czują się podobnie jak Edyta Górniak.

Przesyłam mnóstwo miłości.
Każda pani myśl i wypowiedź zawsze jest tak szczera…
Tekst w punkt. Trzymaj się!
Będziemy czekać tak długo aż Kochana odpoczniesz i zregenerujesz siły, bo zdrowie jest najcenniejsze.
Wypoczywaj mocno! Martwię się o ciebie!

Spotkali Edytę Górniak na lotnisku. Opowiedzieli o tym tylko nam. "Przemiła kobieta"
Karolina Walczak wraz z mężem spotkali na lotnisku w Dubaju polską diwę - Edytę Górniak. Oboje zapewne nie dowiedzieliby się o tym, gdyby piosenkarka sama do nich nie "podbiła". Okazało się, że wokalistka stała się mistrzynią drugiego...

Oceń ten artykuł 0 0