hity na MAXXa
hity na MAXXa

Niespodzianka od Andziaks! Wydała pierwszy singiel

Andziaks dołączyła do grona influencerów, którzy poza karierą na YouTubie, zajmują się też muzyką. Angelika zaskoczyła fanów i zaprezentowała im swój pierwszy singiel pt. „Magiczny czas”.

Kim jest Andziaks?

Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz, to bardzo popularna influencerka. Na Instagramie śledzi ją ponad 994 tysięcy użytkowników, a na YouTubie – 899 tysięcy. W mediach społecznościowych youtuberka najczęściej udostępnia vlogi ze swojego życia oraz zdjęcia z rodziną – mężem oraz córeczką. Angelika nie zajmuje się tylko publikowaniem treści w Internecie, kobieta jest także właścicielką firmy, która zajmuje się produkcją świeczek zapachowych. Dziś Andziaks ogłosiła, że do grona jej zajęć dołączyła kolejna aktywność – tworzenie muzyki. Influencerka opublikowała właśnie swój pierwszy singiel. W teledysku, obok celebrytki, pojawili się jeszcze członkowie jej rodziny.

Jeszcze miesiąc temu nigdy bym w to nie uwierzyła. Wypuściłam świąteczną piosenkę!!! Grudzień to dla mnie MAGICZNY CZAS

- poinformowała.

Andziaks nagrała piosenkę

Debiutancki singiel Andziaks pt. „Magiczny czas” po kilku godzinach od publikacji zebrał już ponad 300 tysięcy wyświetleń. W opisie pod teledyskiem możemy dowiedzieć się, kto pracował przy tym utworze. Wśród wymienionych znaleźli się: Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Emilian Waluchowski, Maria Dziecielak, Carla Fernandes czy Patryk Kumór – który jest miedzy innymi współautorem hitu Roksany Węgiel „Anyone I Want to Be”. Po publikacji singla na kanale Angeliki, posypały się komentarze. Wiele osób gratulowało influencerce muzycznego debiutu:

Cudownie jest spełniać swoje marzenia :) Gratuluję stworzenia i zaśpiewania jednej z fajniejszych piosenek świątecznych w języku polskim :) Brawo!!!

Wspaniały prezent, kocham Cię dziewczyno! Robisz mi ogromną radość, mogę słuchać tego na okrągło - kolejny dobry polski świąteczny utwór, a takich jest naprawdę mało. Dziękujemy!!!

Miłe słowo zostawiły także koleżanki Andziaks z internetowego świata – Wersow, LilMasti i Ola Nowak.

Pełen wzruszenia komentarz opublikowała również mama Angeliki:

Nareszcie - doczekałam się tego dnia. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, że w końcu spełniłaś swoje marzenie z dziecięcych lat - że jakaś blokada puściła i Twój piękny głos może cieszyć też innych. Gratuluję Kochanie  - taki naturalny talent to piękny dar. Cudowna piosenka.

Co myślicie o piosence Andziaks? 

Oceń ten artykuł 19 6

Ogólna ocena Niespodzianka od Andziaks! Wydała pierwszy singiel to: 76% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.