Niezwykłe odkrycie na nowym albumie Taylor Swift! "The Tortured Poets Department" idealny do resuscytacji!

Na najnowszym albumie Taylor Swift, "The Tortured Poets Department", znajduje się coś, co może zaskoczyć nie tylko fanów muzyki, ale i specjalistów od pierwszej pomocy. Okazuje się, że tytułowy utwór z płyty ma idealne tempo do przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. To odkrycie, które może ratować życie!

EastNews
EastNews

Okazuje się, że tytułowy utwór z płyty ma idealne tempo do przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. A to nie wszystko - podobną właściwość ma utwór "Somebody Else" zespołu The 1975, założonego przez byłego chłopaka Swift, Matty'ego Heal'ego.

Zaskakujące odkrycie American Heart Association

Po premierze albumu 19 kwietnia American Heart Association potwierdziło, że "The Tortured Poets Department" ma dokładnie takie tempo, jakie jest zalecane podczas wykonywania masażu serca - 110 uderzeń na minutę. "Podwójny album?! Więc podwójna szansa na utwory ratujące życie?!" - czytamy w poście AHA z 19 kwietnia.

"Jeśli zobaczysz, że nastolatek lub dorosły traci przytomność, zadzwoń po 911, a następnie naciskaj mocno i szybko w środek klatki piersiowej w rytm 'The Tortured Poets Department'. Dzięki, @taylorswift!"

Oceń ten artykuł 0 0