hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nikola Pośnik na Super Bowl 2024. Polka wystąpiła u boku Ushera

Usher dał wyjątkowe show podczas tegorocznego Super Bowl. Artyście towarzyszyła grupa tancerzy, wśród której znalazła się Nikola Pośnik z Polski.

Brian Friedman/Shutterstock
Brian Friedman/Shutterstock

Super Bowl 2024

Super Bowl jest corocznym meczem ligi futbolu amerykańskiego NFL, który stanowi kulminację sezonu rozgrywek. Spotykają się w nim zwycięzcy konferencji AFC (American Football Conference) i NFC (National Football Conference). W tym roku puchar na stadionie Allegiant w Las Vegas zdobyła drużyna Kansas City Chiefs.

Występ Ushera

Wydarzenie przyciąga miliony widzów zarówno na stadion, jak i przed telewizory nie tylko ze względu na mecz, ale i specjalny muzyczny występ w przerwie. W tym roku podczas Halftime Show wystąpiła gwiazda muzyki R&B – Usher.

Polka wystąpiła u boku Ushera

Na scenie oprócz piosenkarza i zaproszonych artystów (m.in. Alicia Keys i H.E.R), pojawiła się grupa taneczna, w której znalazła się PolkaNikola Pośnik pochwaliła się tym na swoim profilu na Instagramie. Najpierw udostępniła relację jednej z bliskich jej osób, która napisała, że:

Kilka miesięcy temu oglądałyśmy razem występ Ushera, dziś Nikola zatańczy z nim na Super Bowl.

Następnie tancerka dodała swoje zdjęcie i podsumowała cały występ.

Aż trudno określić, co teraz czuję. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Nikola Pośnik - kim jest?

Nikola Pośnik od trzech lat mieszka w Los Angeles, gdzie skończyła liceum i trenuje taniec. Na co dzień współpracuje z agencją artystyczną McDonald Selznick Associates. Rozgłos w mediach zdobyła już w 2022 roku. To właśnie wtedy wystąpiła w teledysku do utworu „Double D’z” zespołu Black Eyes Peas

 

Oceń ten artykuł 0 0