hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nowe wygląd i utwór. Luna przerywa milczenie po Eurowizji

Niespełna dwa miesiące po Eurowizji tegoroczna reprezentantka Polski wraca z nowym utworem zatytułowanym "Alive". Zarówno piosenka zupełnie różna od "The Tower", jak i odmieniony wygląd Luny zaskakują.

Luna wraca z nowym utworem, fot. East News
Luna wraca z nowym utworem, fot. East News

Luna wraca po Eurowizji

W tegorocznym, rozegranym w pierwszej połowie maja konkursie Eurowizji Polskę reprezentowała Luna z utworem „The Tower”. Zwyciężczyni zorganizowanych przez TVP wewnętrznych preselekcji nie udało się wejść do finału, co – jak przyznała w niedawnej rozmowie z „Vivą” – było dużym zaskoczeniem dla całej jej ekipy, bo wszyscy spodziewali się awansu.

Był to dla mnie trudny czas. Dla mojego teamu też. Trudno było nam w to uwierzyć, bo spodziewaliśmy się, że znajdziemy się w finale. Mieliśmy po wszystkich próbach bardzo pozytywnych odbiór. Więc potem moją naturalną reakcją był płacz. Nie da się przygotować na taki moment

– powiedziała.

Luna nagrała „Alive”

24-letnia piosenkarka po powrocie ze Szwecji zapowiedziała, że chce skupić się na tworzeniu nowego materiału muzycznego, który ma nadzieję wkrótce zaprezentować fanom. W końcu nadszedł ten czas – Luna właśnie ogłosiła premierę następnego po „The Tower” singla. Utwór zatytułowany „Alive” ma ukazać się już 5 lipca 2024 roku.

Fragmentem piosenki „Alive” Luna podzieliła się już na swoim profilu na Instagramie. W krótkim klipie promującym premierę zaprezentowała też odmienione oblicze. 24-latka zdecydowała się ostatnio na odważną zmianę i mocno skróciła swoje platynowe włosy. Teraz ledwo sięgają ramion. Także sam utwór mocno różni się od tego, co muzycznie prezentowała na Eurowizji. Sprawdźcie sami.

Oceń ten artykuł 4 20

Ogólna ocena Nowe wygląd i utwór. Luna przerywa milczenie po Eurowizji to: 16% / 100%, uzyskana z: 24 głosów.