Oliver Heldens, Shermanology i Lucas & Steve na Sunrise Festival 2017!

Sunrise zbliża się wielkimi krokami! Znamy już pierwszych artystów, którzy wystąpią w Kołobrzegu. Do takich gwiazd, jak Dimitri Vegas & Like Mike czy Armin van Buuren, dołączą: Oliver Heldens, Shermanology oraz Lucas & Steve!

22 lipca na scenie w Amfiteatrze zobaczymy występ wielkich ikon house’a. Wśród nich znajdzie się Oliver Heldens – jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. W rankingu DJ Magazine uplasował się wysoko, bo na ósmym miejscu. Jednocześnie był pierwszych wśród przedstawicieli house. Jego kawałek "Gecko", który stał się międzynarodowym hitem, zapoczątkował nowy gatunek – future house. Jednak to nie jedyny udany numer Olivera, bo przecież do innych przebojów można zaliczyć wspólny utwór z legendą Tiesto oraz single "Melody", "Koala" i niesamowity remiks "Can’t Stop Playing" Dr Kucho.

Podczas Sunrise’a usłyszymy też Shermanology – duet, który w zeszłym roku podbił serca między innymi za sprawą wykonanego przez Dorothy w a'capella utworu "BE". Shermanology to duet założony przez niezwykle utalentowane rodzeństwo – Dorothy i Andy'ego Sherman. Ich melodyjne utwory sięgają daleko poza granice popularnej w klubach muzyki tanecznej – są wyjątkową mieszanką UK house'u i holenderskiego deep house'u doprawioną jazzowym, funkowym oraz soulowym smakiem i okraszone wokalną maestrią. W 2011 roku cały świat oszalał na punkcie ich wielkiego hitu "Blessed", nagranego z Tomem Hangsem oraz wydanego chwilę później wspólnie z Afrojackiem "Can’t Stop Me".

W sobotę miejsce też będą miały debiuty. Przed polską publicznością zagrają wschodzące gwiazdy future house – Lucas & Steve. Oboje znani są bardziej z solowych projektów – Lucasa de Werta i Stevena Jansena. Wspólnie tworzą muzykę łączącą tropical, future i deep house, która prędko podbiła serca klubowiczów między innymi dzięki "Alright" Red Carpet. Lucas & Steve oczywiście nie spoczęli na laurach i nadal rozwijają swoje umiejętności, czego dowodem mogą być ich ostatnie przeboje "Calling On You" oraz "Summer On You" z Samem Feldtem.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 marca o godzinie 12:00 na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl i będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109zł.

 

 

Oceń ten artykuł 0 0