hity na MAXXa
hity na MAXXa

Ostatni odcinek "Pierwszej miłości" przed wakacjami. Co dalej z serialem?

Dzisiejszy odcinek serialu: "Pierwsza miłość" będzie jednocześnie ostatnim przed wakacjami. Co przyniesie finał? Czy jeden z bohaterów umrze? Sprawdźcie, jak zakończy się ten sezon!

Aktorki serialu "Pierwsza miłość". Fot. AKPA
Aktorki serialu "Pierwsza miłość". Fot. AKPA

 „Pierwsza miłość” – ostatni odcinek przed wakacjami 2024. Co wydarzy się w 3841. epizodzie?

20 lat – właśnie tyle mija od emisji pierwszego odcinka serialu: „Pierwsza miłość”! Mimo upływu lat produkcja emitowana w telewizji Polsat cieszy się niesłabnącą popularnością. Gdzie i kiedy można oglądać epizody? Te premierowo pojawiają się od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 we wspomnianej stacji. Powtórki z kolei są dostępne online – na platformie Polsat Box Go. Fani przygód Marii (Aneta Zając) i jej przyjaciół będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość! Serial znika bowiem z anteny. Piątkowy, 3841. odcinek będzie ostatnim, jaki odbiorcy zobaczą przed wakacjami.

Kiedy 3842. Odcinek serialu „Pierwsza miłość” w TV?

Co zastąpi „Pierwszą miłość” w wakacje? Jak podaje telemagazyn.pl, od poniedziałku – 24 czerwca – telewizja Polsat o godz. 17:40 będzie emitować „Sekrety rodziny”. Lubiany serial najprawdopodobniej wróci na „szklane ekrany” jesienią. Zanim to jednak nastąpi, widzowie będą świadkami mocnego zakończenia sezonu! W 3841. odcinku o życie walczyć będzie Karol (Karol Strasburger). Weksler dowie się, że jego żona: Ewa (Ewa Gawryluk) ma romans z Michałem (Wojciech Błach). To sprawi, że mężczyzna trafi do szpitala z podejrzeniem udaru! Czy lekarzom uda się uratować Wekslera? Tego fani „Pierwszej miłości” dowiedzą się po wakacjach.

Decyzja produkcji "M jak miłość" w sprawie Kalskiej nie spodobała się widzom. "Szkoda"
Adriana Kalska w "M jak miłość" gra już od ładnych paru lat. Jako Iza zyskała spore grono fanów. Ci ruszyli z komentarzami po tym, jak aktorki zabrakło na planie nowej "czołówki".

Oceń ten artykuł 0 0