hity na MAXXa
hity na MAXXa

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży. "Możecie gratulować"

Marcin Hakiel będzie miał trzecie dziecko! Jego partnerka, Dominika Serowska, jest w ciąży. Zakochani potwierdzili tę informację.

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Marcin Hakiel i Dominika Serowska będą mieli dziecko

Marcin Hakiel i Dominika Serowska będą mieli dziecko. Ta informacja obiegła media po tym, jak razem zapozowali na ściance na imprezie zorganizowanej przez portal Pudelek. Ukochana tancerza trzymała się wtedy za zaokrąglony brzuch. Para potwierdziła, że Dominika jest w ciąży.

Tak, tak możecie gratulować, wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie, tylko nowe życie – powiedziała w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

Marcin Hakiel i Dominika Serowska zdradzili, że to początek ciąży. Oboje cieszą się na myśl o dziecku:

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami.

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży

Marcin Hakiel jest już ojcem dwóch pociech. W rozmowie z Plejadą para została zapytana o to, jak na informację o ciąży Dominiki Serowskiej zareagowali Helena i Adam. Przyszła mama wyznała, że być może były trochę zdziwione, ale cieszą się na myśl o rodzeństwie:

Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuje, i dzieci też mogły być zdziwione.

Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy! – dodał Marcin Hakiel.


Fot. AKPA/Podlewski

 

Oceń ten artykuł 0 0