hity na MAXXa
hity na MAXXa

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży?! Spójrzcie tylko na to nagranie [WIDEO]

Dominika Serowska, partnerka Marcina Hakiel, może być w ciąży. Kobieta podczas branżowej imprezy, na którą przyszła z tancerzem, odważnie prezentowała zaokrąglony brzuch. Sami zainteresowani nie potwierdzają jeszcze tych rewelacji.

Dominika Serowska i Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA
Dominika Serowska i Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA

W czwartkowy wieczór na imprezie "Pudelek Pink Party" pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu, w tym tancerz – Marcin Hakiel. Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" pojawił się na ściance wraz z partnerką. Dominika Serowska przed fotoreporterami odważnie trzymała ręce na brzuchu, niejako sugerując, że może być w ciąży.

Portale plotkarskie już podchwyciły temat, ogłaszając, że para prawdopodobnie spodziewa się dziecka. Taką informację podał już m.in. "JastrząbPost" i "Pudelek". Sami zainteresowani, jak dotąd, nie potwierdzili medialnych doniesień.

Dominika i Marcin Hakiel spodziewają się dziecka! Gratulujemy! Cudowna nowina! 

– ogłosił "JastrząbPost".

Marcin Hakiel ma już dwoje dzieci

Przez wiele lat Marcin Hakiel był związany z aktorką, Katarzyną Cichopek, którą poznał podczas przygotowań do "Tańca z Gwiazdami". Para wzięła ślub w 2008 roku i założyła rodzinę. Oboje mają wspólnie dwoje dzieci: syna Adama i córkę Helenę.

Ponad dwa lata temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o rozstaniu, a kilka miesięcy później sfinalizowali rozwód. Tancerz kilkukrotnie sugerował w wypowiedziach medialnych, że przyczyną zakończenia małżeństwa miała być zdrada. Po rozstaniu z Cichopek celebryta związał się z Dominiką Serowską, z którą zaręczył się w lutym tego roku.

Jeśli plotki o ciąży partnerki Hakiela potwierdziłyby się, oznaczałoby to, że tancerz będzie miał wkrótce troje dzieci.

Marin Hakiel weźmie ślub z Dominiką? Zaskakujące nagranie trafiło do sieci
Marcin Hakiel w programie Kuby Wojewódzkiego zapewniał, że nigdy więcej nie weźmie ślubu. Czy zmienił zdanie w tej kwestii? Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zaskakujące nagranie.

Oceń ten artykuł 0 0