hity na MAXXa
hity na MAXXa

Pierwsze spojrzenie na 3. sezon serialu "Heartstopper". W tle nowa piosenka Billie Eilish!

Pojawiło się pierwsze spojrzenie na 3. sezon "Heartstoppera". Poznaliśmy też datę premiery. W tle słychać nowy utwór Billie Eilish!

 Netflix/Kadr z YouTube
Netflix/Kadr z YouTube

"Heartstopper": komiksy, które doczekały się serialu

„Heartstopper” to serialowa adaptacja powieści graficznych Alice OsemanPierwszy sezon zadebiutował na Netflixie w 2022 roku i szybko zyskał duże grono fanów. To historia dwóch chłopców, Nicka i Charliego, którzy najpierw zostają przyjaciółmi, a później się w sobie zakochują. To opowieść o samopoznaniu, akceptacji i wspieraniu się nawzajem.

W rolach głównych występują: Kit Connor jako Nick oraz Joe Locke jako Charlie. W ich przyjaciół wcielają się m.in.: William Gao, Yasmin Finney, Kizzy Edgell oraz Corinna Brown.

„Heartstopper”: kiedy premiera 3. sezonu?

W pierwszym spojrzeniu na nowe odcinki widzimy, jak Charlie przygotowuje się do wyznania miłości Nickowi. W pokazanym fragmencie możemy usłyszeć utwór Billie Eilish pt. „Birds of a Feather” z jej nadchodzącego albumu „Hit Me Hard and Soft”.

Fani serialu muszą jednak jeszcze chwilę poczekać. Kiedy pojawią się nowe odcinki „Hearstoppera”? 3. sezon zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix 3 października.

 

Oceń ten artykuł 0 0