hity na MAXXa
hity na MAXXa

Poznaliśmy zwycięzcę "The Voice Kids 7". Kto wygrał program?

Za nami wielki finał "The Voice Kids". 27 kwietnia wybrano zwycięzcę siódmej edycji talent show, w którym trenerami są Natasza Urbańska, Cleo oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. W najlepszej trójce finalistów znaleźli się: Michell Siwak, Ola Antoniak i Nikodem Pajączek.

„The Voice Kids”. Kto wygrał siódmą edycję?

Od lutego na antenie telewizyjnej Dwójki pokazywana była siódma edycja talent show „The Voice Kids”, który do tej pory wylansował nazwiska takie jak: Roxie Węgiel, Viki Gabor, Sara James, Kuba Szmajkowski, Marcin Maciejczak czy Carla Fernandes. W nowym sezonie w roli trenerki po raz pierwszy wystąpiła Natasza Urbańska, która zajęła miejsce Dawida Kwiatkowskiego po tym, jak ten ogłosił swoje rozstanie z formatem. W dwóch pozostałych fotelach zasiadali dobrze już znani publiczności Cleo oraz Tomson i Baron.

Wielki finał „The Voice Kids” uświetniły występy gości specjalnych, m.in. wspomnianej już Carli Fernandes i Oskara Cymsa. W programie ponownie pojawił się też były trener Dawid Kwiatkowski, a także jego podopieczni, zwycięzcy wcześniejszych sezonów: Marcin Maciejczak i Martyna Gąsak.

O zwycięstwo walczyli:

  • Milena Gajek, Nikodem Pajączek i Wiktoria Szeflińska (drużyna Tomsona i Barona),
  • Marysia Stefanowska, Mateusz Pierożek i Ola Antoniak (drużyna Cleo),
  • Helenka Zaciewska, Marta Porris Zalewska oraz Michell Siwak (drużyna Nataszy Urbańskiej).

„The Voice Kids 7”. Michell Siwak zwyciężynią

Do ścisłej czołówki finału siódmej edycji „The Voice Kids” dostali się: Nikodem Pajączek z teamu Tomsona i Barona, Ola Antoniak z drużyny Cleo oraz Michell Siwak, podopieczna Nataszy Urbańskiej. Spośród nich widzowie w głosowaniu SMS wybrali laureata. Zwyciężczynią programu została Michell Siwak, tym samym zdobywając tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce, statuetkę oraz 50 tysięcy złotych na dalszy rozwój talentu. Drugie miejsce przypadło Nikodemowi, a trzecie – Oli.

14-letnia Michell Siwak urodziła się w Londynie i tam też mieszka na co dzień. Jest samoukiem, śpiewać zaczęła już w wieku 5 lat. Poza muzyką interesuje ją gotowanie. W przyszłości chciałaby zostać diwą i występować na największych scenach. W finale „The Voice Kids” zachwyciła wykonaniem utworu „Litania”, w oryginale śpiewanego przez Edytę Górniak.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Poznaliśmy zwycięzcę "The Voice Kids 7". Kto wygrał program? to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.