Produkcja "Jaka to melodia" oficjalnie przekazała wieści. Niedługo koniec

Pojawiły się nowe wieści w sprawie "Jaka to melodia", które nie ucieszą raczej fanów teleturnieju prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego. Ten moment musiał jednak nadejść.

„Jaka to melodia” z Rafałem Brzozowskim

„Jaka to melodia” to jeden z flagowych teleturniejów Telewizji Polskiej. Na antenie TVP1 gości nieprzerwanie od ponad ćwierćwiecza, bo zadebiutował 4 września 1997 roku. Przez większość tego czasu gospodarzem programu był Robert Janowski. Kiedy w 2018 roku pożegnał się z produkcją, jego miejsce na chwilę zajął Norbert „Norbi” Dudziuk. W końcu na stałe prowadzącym został Rafał Brzozowski. Piosenkarz pojawia się w programie od 2019 roku.

Koniec nowych odcinków „Jaka to melodia” 

„Jaka to melodia” wciąż ma imponujące grono wiernych fanów, którzy śledzą każdy odcinek oraz wszelkie zakulisowe doniesienia na temat teleturnieju. Jakiś czas temu podawano, że do prowadzenia formatu może powrócić Robert Janowski. Mimo tych pogłosek w wiosennych nagraniach wziął udział Rafał Brzozowski, co ucieszyło wielu jego sympatyków.

Teraz jednak emisja powstałych podczas ostatnich nagrań odcinków powoli dobiega końca, co produkcja potwierdziła właśnie w zamieszczonym w mediach społecznościowych wpisie. Podano, ile dokładnie zostało do końca.

Wiecie, że do końca tego sezonu „Jaka to melodia?” zostało tylko 11 dni?

– napisano.

Kiedy znowu będzie można oglądać premierowe odcinki „Jaka to melodia”? Tego nie ujawniono, natomiast w poprzednich latach teleturniej po wakacyjnej przerwie wracał zazwyczaj w pierwszych dniach września.

Oceń ten artykuł 7 2

Ogólna ocena Produkcja "Jaka to melodia" oficjalnie przekazała wieści. Niedługo koniec to: 77% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.