hity na MAXXa
hity na MAXXa

Produkcja "Rolnik szuka żony" reaguje na medialne doniesienia o ciąży. Dosadny komentarz trafił do sieci

Produkcja programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła zainterweniować w sprawie doniesień dotyczących jednej z uczestniczek show. W mediach społecznościowych pojawiło się specjalne oświadczenie skierowane do widzów.

Uczestnicy „Rolnik szuka żony 10”. Czy Nicola i Darek są razem po programie?

Nowy odcinek programu: „Rolnik szuka żony”, który widzowie zobaczyli w niedzielę 19 listopada w TVP 1 – wzbudził sporo emocji. Uczestnicy przekazali decyzje dotyczące przyszłości kandydatów oraz kandydatek. Artur kontynuuje projekt z Sarą, Waldemar: z Ewą, Anna: z Jakubem, a Dariusz: z Nicolą. Druga z rolniczek – Agnieszka odesłała wszystkich kandydatów do domów, przez co zrezygnowała z dalszego udziału w show.

Waldemar z "Rolnika..." znów "narozrabiał"? Gorąco po emisji nowego odcinka show!
Co wydarzyło się w nowym odcinku programu: "Rolnik szuka żony"? Tym razem widzowie ostro skrytykowali zachowanie Waldemara i jego kandydatki: Ewy. Co tak nie spodobało się odbiorcom śledzącym 10. sezon show?

O tym, że Dariusz postanowił dać szansę Nicoli, wiadomo było już od wcześniejszego epizodu. W 9. odsłonie show (powtórka jest dostępna online – na platformie vod.tvp.pl) Marta Manowska usłyszała z ich ust, że to pierwsza oficjalna para tej edycji!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Czy Darek i Nicola są razem po programie? Tego na razie nie wiadomo: odpowiedź przyniosą dopiero nowe odcinki. Tymczasem w sieci pojawił się artykuł dotyczący samej kandydatki rolnika. Jeden z portali zastanawiał się nad tym, czy Nicola jest w ciąży – wszystkiemu „winna” była fotografia bohaterki „RszŻ 10” niedawno opublikowana na Instagramie. Na wspomnianym kadrze kobieta pozowała wraz z siostrą, która niedawno ukończyła studia. Do całej sytuacji odniosła się produkcja, publikując w mediach społecznościowych specjalny post.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Komentarz na profilu „Rolnika…” – Facebook, Instagram

Na Facebooku oraz Instagramie pojawiły się wpisy, w których administratorzy oficjalnego konta programu: „Rolnik szuka żony” wspomnieli m.in. o zamieszaniu wokół Nicoli i Darka:

(…) W odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące Nicoli z przyjemnością informujemy, że prawdą jest, że siostra Nicoli ukończyła właśnie studia wyższe, czego jej serdecznie gratulujemy. I tutaj kończy się lista prawdziwych informacji, które mogliście wyczytać w artykułach na ten temat (…).

Autorzy komentarza uczulili także widzów na to, by ostrożnie podchodzili do wszelkich medialnych rewelacji:

Pamiętajcie, żeby nie wierzyć we wszystko, co wyczytacie w sieci czy znajdziecie w internetowych grupach podawane przez anonimowych informatorów o - delikatnie mówiąc - luźnym stosunku do prawdy. I pamiętajcie! Plotki może nie pozostawiają bąbli, ale to nie znaczy, że nie ranią.

Kibicujecie Nicoli i Darkowi z 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony”?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Produkcja "Rolnik szuka żony" reaguje na medialne doniesienia o ciąży. Dosadny komentarz trafił do sieci to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.