hity na MAXXa
hity na MAXXa

Radek Pestka świętuje! Zwycięzca "Top Model" zdał maturę w wieku 28 lat

Radek Pestka ma powód do dumy! Pochwalił się na swoim profilu na Instagramie, że zdał maturę. Zwycięzca "Top Model" podszedł do egzaminu mając 28 lat!

Piętka Mieszko/AKPA
Piętka Mieszko/AKPA

Radek Pestka wygrał 5. edycję "Top Model"

Radek Pestka szybko skradł serca widzów i jurorów w piątek edycji "Top Model". Zwyciężył w finale jako pierwszy w historii polskiej wersji programu mężczyzna. W momencie ogłoszenia wyników miał 19 lat.Drugie miejsce zajęła wtedy Karolina Pisarek, a trzecie - Jakub Kossel. 

Zwycięzca "Top Model" nie zajmuje się już modelingiem na pełen etat, ale czasami pojawia się jeszcze na wybiegach. Wybrał inną ścieżkę kariery – rozwija się jako DJ.

Radek Pestka zdał maturę w wieku 28 lat!

9 lipca Radek Pestka opublikował na swoim profilu na Instagramie post, który wiele osób zaskoczył. Pochwalił się z internautami zdaną maturą, do której podszedł mając 28 lat!

Maturka w końcu zdana! W wieku 28 lat, można? Można!

We wpisie Radek Pestka podziękował bliskim za wsparcie i wiarę, że się uda, ale także sobie – za wielogodzinne "ślęczenie nad książkami". Najbardziej dumny jest ze zdanych egzaminów ustnych na 100%.

Radek Pestka napisał także, że po zdanej maturze planuje iść na studia. Jedna internautka zapytała go w komentarzu, jaki kierunek wybrał. Odpowiedział, że japonistykę!

Oceń ten artykuł 0 0