hity na MAXXa
hity na MAXXa

Radość u Lewandowskich. Fani piszą gratulacje. Zdjęcie mówi wszystko

To dla Anny i Roberta Lewandowskich wyjątkowy dzień. Ania tuż po meczu z Austrią opublikowała w mediach społecznościowych radosny wpis. Robert także zabrał już głos.

fot. East News
fot. East News

Lewandowscy – małżeństwo i dzieci

Anna i Robert Lewandowscy to dziś jedna z najgorętszych, o ile nie najgorętsza para w świecie polskiego sportu. Nie zawsze jednak tak było, bo twórcy imponującego biznesowego imperium zaczęli być razem jeszcze w czasach, gdy oboje nie mieli zbyt wiele i nie byli sławni. Poznali się w 2007 roku, w 2011 Robert oświadczył się Ani, a w 2013 odbył się ich ślub.

Lewandowscy wychowują wspólnie dwie córki. Klara, starsza z nich, przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Niemal równo trzy lata później, 6 maja 2020 roku, urodziła się młodsza Laura. Dziś dziewczynki mają kolejno 7 i 4 lata. Niedawno miały szansę wyprowadzić tatę na boisko przed meczem z Turcją, który odbył się tuż przed wyjazdem „Lewego” na rozgrywany właśnie w Niemczech turniej Euro 2024.

Anna i Robert Lewandowscy świętują

Dotychczasowe mecze w ramach Mistrzostw Europy nie zakończyły się dla reprezentacji Polski pomyślnie. W niedzielę drużyna bez Roberta Lewandowskiego przegrała z Holandią, a w piątek – mimo obecności jednego z najlepszych piłkarzy świata na murawie – poniosła kolejną porażkę z Austrią. Ania, trwająca przy mężu na dobre i na złe, po meczu opublikowała w sieci zdjęcie z córką i napisała: „zawsze wspieramy”.

Tymczasem niedługo po piątkowym spotkaniu u Lewandowskich nastała wielka radość. 22 czerwca to dla pary wyjątkowy dzień, o czym trenerka nie zapomniała wspomnieć w swoich social mediach. Z Robertem właśnie świętują 11. rocznicę ślubu, co Ania uczciła publikacją wspólnego zdjęcia, które wrzucił u siebie na Stories także jej mąż. Na fotografii małżonkowie przytulają się, a na ich twarzach goszczą szerokie uśmiechy.

Lewandowscy nie musieli długo czekać na gratulacje, bo fani i znani znajomi błyskawicznie ruszyli z komentarzami. Życzenia złożyli im dotąd m.in. Qczaj, Mariola Bojarska-Ferenc czy Kajra, a także setki instagramowych obserwatorów.

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Radość u Lewandowskich. Fani piszą gratulacje. Zdjęcie mówi wszystko to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.