Radosław Majdan powiedział, jak przeżywa rozstanie. Trudno mu to znieść

Radosław Majdan zamieścił na Instagramie wpis, w którym wspomniał o rozstaniu. Jak się okazuje, nawet krótka rozłąka z rodziną ma na niego ogromny wpływ. Internauci natychmiast zareagowali na jego publikację.

Radosław Majdan, fot. AKPA
Radosław Majdan, fot. AKPA

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan są małżeństwem od prawie 8 lat. Para w 2020 roku powitała na świecie pierwszego syna, który otrzymał imię Henryk. Poza tym oboje wychowują także dwóch synów z poprzedniego związku celebrytki – Stanisława i Tadeusza.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie

Majdanowie chętnie dzielą się w mediach społecznościowych nie tylko zawodowym, ale i prywatnym życiem. Stąd też internauci często mogą podejrzeć, co dzieje się u nich w domu. Zdjęcia i filmy, na których widać dzieci, stały się nieodłączną częścią ich profili na Instagramie.

Internetową bibliotekę zdjęć Małgorzaty Rozenek-Majdan obserwuje ponad półtora miliona użytkowników sieci, zaś konto Radosława Majdana ma na ten moment przeszło 290 tysięcy obserwatorów.

Radosław Majdan bardzo przeżywa rozstania z rodziną

Zaledwie kilka dni temu były bramkarz opublikował na Instagramie wpis ukazujący moment, gdy wychodzi na trening. Jak wyznał celebryta, mały Henio szczególnie przeżywa nawet te krótkie chwile rozłąki z tatą.

Rozstania nigdy nie są łatwe, nawet wtedy, gdy wychodzisz na godzinę na trening...

– napisał Radek.

Internautów wyraźnie poruszył wpis Majdana, bowiem pod jego postem pojawiło się wiele uprzejmych komentarzy. Większość użytkowników sieci wskazuje, że widzi wyjątkową więź łączącą ojca z synem.

Oceń ten artykuł 0 6