hity na MAXXa
hity na MAXXa

Radosne wieści u Roxie Węgiel. 19-letnia gwiazda pozuje w bieli i welonie

Roksana Węgiel podzieliła się nowiną. 19-latka, o której ślubie z Kevinem Mglejem mówiło się od dawna, właśnie pokazała się w welonie i białej sukience.

fot. Pawel Wodzynski/East News
fot. Pawel Wodzynski/East News

Roksana Węgiel jest z Kevinem Mglejem

Przeszło półtora roku temu Roksana Węgiel potwierdziła, że jest zakochana. Jej wybrankiem okazał się Kevin Mglej, z którym współpracowała przy nagrywaniu ostatniej płyty zatytułowanej „13+5”. 19-letnia piosenkarka i 27-letni obecnie tekściarz niedługo po ujawnieniu swojego związku się zaręczyli. Roxie zaczęła mówić o przygotowaniach do zamążpójścia, aż w końcu gruchnęły wieści, jakoby mieli być już po ślubie cywilnym. Potwierdzać to miał zamieszczony w CEIDG w danych zarejestrowanej na Roksanę firmy wpis. Od 29 marca przy imieniu gwiazdy widnieje dwuczłonowe nazwisko: Węgiel-Mglej.

W ostatnich tygodniach media nie przestawały rozpisywać się o uroczystości kościelnej. Roxie w wywiadzie dla JastrząbPost potwierdziła, że „przygotowania trwają”, a „data się zbliża”. Ponieważ postanowiła utrzymać wszystko w tajemnicy, mogła jedynie obiecać, że „na pewno po ceremonii ukażą się jakieś zdjęcia”.

Roxie Węgiel w welonie i białej sukience

Teraz zdaje się potwierdzać, że wyjątkowy dzień Roxie i Kevina jest coraz bliżej. W miniony weekend 19-latka pochwaliła się bowiem zdjęciami, które mogą sugerować, że ma już za sobą wieczór panieński. Węgiel pozowała w białej sukience i welonie, zrobiła sobie też fotografię z koleżankami, które nazwała „bride babes”. Mglej natomiast, mimo że jakiś czas temu deklarował zakończenie działalności na Instagramie, z tej okazji musiał zrobić wyjątek. Kadr z ukochaną w roli głównej skomentował słowami „you are so hot in white”:

Jesteś taka gorąca w bieli

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Radosne wieści u Roxie Węgiel. 19-letnia gwiazda pozuje w bieli i welonie to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.