Rihanna gwiazdą Super Bowl 2023! Piosenkarka wraca do tworzenia muzyki?

Rihanna będzie główną gwiazdą 57. edycji Super Bowl Halftime Show. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka po kilku latach przerwy wraca na scenę. Jej ostatni album miał premierę ponad 6 lat temu.

Rihanna wraca do tworzenia muzyki?

Rihanna jest jedną z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Choć barbadoska piosenkarka wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, to w ostatnich latach skupiła się na prowadzeniu swoich biznesów i nie tworzyła nowych utworów. Jej ostatnio wydana płyta – "Anti" – miała premierę w styczniu 2016 roku. Teraz wiele wskazuje na to, że wokalistka po ponad sześciu latach przerwy wróci z przytupem na scenę muzyczną.

Rihanna wystąpi podczas Super Bowl Halftime Show

34-letnia artystka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wystąpi podczas 57. edycji Super Bowl Halftime Show. To krótki koncert, który odbywa się w przerwie finałowego meczu amerykańskiej ligi NFL. Udział w tym kilkunastominutowym spektaklu jest marzeniem wielu wykonawców. Jak podaje BBC, finałowe rozgrywki ligi futbolu amerykańskiego śledzi bowiem ponad 120 milionów widzów. Według doniesień medialnych, wcześniej gwiazdą wieczoru miała być Taylor Swift. Piosenkarka podobno odrzuciła propozycję organizatorów Super Bowl, aby zająć się tworzeniem nowej muzyki.

Super Bowl Halftime Show. Kiedy występ Rihanny?

Wielu fanów ma nadzieję, że występ Rihanny podczas Super Bowl Halftime Show jest zapowiedzią jej powrotu do tworzenia muzyki. Dotychczas barbadoska wokalistka nie ujawniła, czy nagrywa nowe piosenki lub planuje trasę koncertową. Możemy jednak przypuszczać, że jest coś na rzeczy. Występ 34-latki będzie można obejrzeć 12 lutego 2023 roku. Mecz zostanie rozegrany na State Farm Stadium w Glendale w stanie Arizona. Transmisję z wydarzenia pokaże amerykańska stacja Fox.

Eurowizja Junior 2022. Wyłoniono reprezentanta Polski! Laura Bączkiewicz pojedzie do Armenii
Znamy reprezentanta Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji Junior. W niedzielę 25 września pokazano finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022" i wszystko stało się jasne. Kto będzie reprezentował...

Oceń ten artykuł 0 0