Rihanna pokazała intymny kadr. Wokalistka śmiało eksponuje ciążowe krągłości [FOTO]

Kilka dni temu cały świat zaskoczyła informacja o ciąży Rihanny. Gwiazda i A$AP Rocky spodziewają się pierwszego dziecka. Piosenkarka opublikowała na Instagramie intymny kadr, na którym pokazała ciążowe krągłości! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Rihanna odsłania ciążowy brzuch!

Pod koniec stycznia zagraniczne media błyskawicznie obiegły wspólne zdjęcia Rihanny i A$AP Rocky'ego. Wokalistka, pozując z partnerem w trakcie zimowego spaceru w Nowym Jorku, postanowiła rozwiać wątpliwości fanów. Barbadoska odsłoniła przed paparazzi brzuch, którego rozmiary wyraźnie wskazują na jej błogosławiony stan. Teraz po kolejnej publikacji nie ma już żadnej wątpliwości, że Rihanna jest w ciąży!

Po wielu miesiącach spekulacji piosenkarka w końcu ogłosiła całemu światu, że spodziewa się pierwszego dziecka. Plotki o jej błogosławionym stanie podsycał fakt, że artystka skrupulatnie zakrywała swój brzuch przez ostatnie kilka tygodni. Teraz gdy wszyscy wiedzą o jej ciąży, Rihanna zaczęła chętniej pokazywać swoje ciało. Barbadoska opublikowała na swoim Instagramie intymny kadr z łazienki, na którym odważnie wyeksponowała ciążowe krągłości. Fanom opadły szczęki!

Chłopiec czy dziewczynka?

Zdjęcie opublikowane przez gwiazdę w zaledwie kilka godzin zdobyło ponad 12,7 mln polubień. W komentarzach do zjawiskowej fotografii Rihanny nie zabrakło mnóstwa komplementów i gratulacji z powodu ciąży. Wygląda na to, że fani wspólnie z artystką będą wyczekiwać przyjścia na świat jej pierwszego dziecka, którego ojcem jest A$AP Rocky. Nie brakuje też spekulacji, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka!

Gratulacje, mamo!

Ale jest z was dumny! Będziecie świetnymi rodzicami!

Właśnie sprawdziłam. Podbiłaś internet! Gratulacje, królowo!

Pod wpisem Rihanny kilka serduszek zostawiła także Nicki Minaj. Wydaje się, że cały świat, zamiast czekać na kolejny album artystki, będzie wyczekiwał narodzin jej pierwszego dziecka. Nie pozostaje nic innego, jak złożyć gratulacje i z niecierpliwością czekać na narodziny potomka gwiazd!

Rihanna spodziewa się dziecka?! Zdjęcia zrobione przez paparazzi mówią praktycznie wszystko
Rihanna spodziewa się pierwszego dziecka?! Amerykańskie portale już podają, że artystka jest w ciąży. Do zagranicznych mediów trafiły bowiem zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których...

Oceń ten artykuł 0 1