hity na MAXXa
hity na MAXXa

Robert Lewandowski na fotografii z mamą. Opis do kadru porusza! "Dziękuję, że zawsze wierzysz"

Robert Lewandowski publicznie zwrócił się do swojej mamy. Iwona Lewandowska 22 maja świętuje bowiem urodziny i z tej okazji piłkarz opublikował ich wspólną fotografię na Instagramie. Do kadru dołączył poruszający opis.

Robert Lewandowski – rodzina 

Robert Lewandowski to piłkarz, którego nie trzeba przedstawiać kibicom. Kapitan drużyny Polski w piłce możnej, a także napastnik w hiszpańskim klubie FC Barcelona cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach. Kibice chętnie sprawdzają zarówno jego poczynania na boisku, jak i w życiu prywatnym. Nie jest tajemnicą, że „Lewy” od lat tworzy szczęśliwy związek z Anną Lewandowską. Zakochani wzięli ślub w czerwcu 2013 roku. Dziś państwo Lewandowscy wspólnie wychowują dwie córki: Klarę oraz Laurę.

O tym, że w życiu Roberta Lewandowskiego rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu, wiadomo nie od dziś. Sportowiec ma bardzo dobre relacje ze swoją mamą: Iwoną Lewandowską. Z okazji jej urodzin piłkarz zamieścił na Instagramie prywatne zdjęcie, do którego dołączył wzruszające życzenia.

Robert Lewandowski na nowym zdjęciu z mamą – Instagram

Fotografia ukazuje Roberta Lewandowskiego pozującego w towarzystwie swojej mamy. Na ich twarzach malują się promienne uśmiechy. Kadr został uzupełniony o wpis, w którym „Lewy” zwrócił się bezpośrednio do pani Iwony, składając jej urodzinowe życzenia:

Mamo, z okazji Twoich urodzin chciałbym Ci z całego serca podziękować za wszystkie lata wsparcia i miłości. Dziękuję, że zawsze wierzysz we mnie i jesteś przy mnie. Życzę Ci mnóstwo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto lat, Mamo.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy także życzyli Iwonie Lewandowskiej wszystkiego, co najlepsze w dniu jej święta. My dołączamy się do tych słów!

Kajra przerywa milczenie ws. rozstania z "Tak to leciało". Sławomira zastąpi popularny aktor
Kajra potwierdza, że ona i Sławomir nie wrócą w nowych odcinkach "Tak to leciało". Nie jest już tajemnicą, kto zajmie ich miejsce. Dotychczasowa gospodyni teleturnieju nie zostawiła wątpliwości, co sądzi o zmianach.

Oceń ten artykuł 0 0