Rodzina Britney Spears znacznie się powiększyła. Narzeczony gwiazdy zaskoczył wszystkich! Dał jej cudowny prezent!

Sytuacja Britney Spears zdaje się stabilizować. Gwiazda prawdopodobnie może mówić o ogromnym szczęściu w życiu osobistym. Narzeczony Sam Asghari jest przy niej cały czas. Teraz mężczyzna dał jej wspaniały prezent, małego szczeniaczka.

Kochane stworzenia

Miłośnicy zwierząt mogą z pewnością zaświadczyć, że zwierzęta są wspaniałe. Ich zbawienny wpływ na człowieka udowadniają też liczne badania. Psy pomagają ludziom każdego dnia. Wykorzystuje się je w: terapii, ratują życie w górach, służą jako przewodnicy dla osób niewidomych, a na koniec dotrzymują nam towarzystwa i pomagają w trudnych chwilach. Nie bez powodu mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

W trosce o najdroższą

Sam Asghari, narzeczony Britney Spears po raz kolejny chciał uszczęśliwić wybrankę swego serca i kupił jej słodkiego szczeniaka. Mężczyzna pokazał na swoim Instagramie nowego członka rodziny, uroczego dobermana, wabi się Porsha. Sam napisał w poście:

Zaskoczyłem moją narzeczoną naszym najnowszym członkiem rodziny, Porsha

Sam i Brit

Spears i Asghari są razem od 5 lat. Poznali się na planie teledysku do piosenki "Slumber Party”. Sam Asghari jest tancerzem i trenerem personalnym. Mężczyzna oświadczył się Britney 12 września. Poinformowali o zaręczynach na Instagramie. Artystka pochwaliła się ogromnym pierścionkiem.

 

Britney Spears boi się o swój majątek?! „Muszę chronić kolekcję butów”
Britney Spears niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Piosenkarka i jej narzeczony Sam Asghari przygotowują się do ślubu. Mają podpisać intercyzę. Jak zareagował przyszły mąż gwiazdy?

Synowie Britney Spears są nie do poznania! Jak wyglądają obecnie dzieci gwiazdy? [ZDJĘCIA]
Synowie Britney Spears i Kevina Federline`a niedługo będą dorośli. Do tej pory bardzo dbali o swoją prywatność. Teraz pojawili się z ojcem na imprezie. Do kogo są podobni?

Prawie naga Britney Spears przerywa milczenie! [ZDJĘCIA]
Britney Spears coraz częściej mówi o swoim życiu pod kuratelom. Teraz wypowiedziała się na temat swojej rodziny. Wspomniała też o warunkach, w których żyła.

Oceń ten artykuł 0 0