Roksana Węgiel pozuje w odważnym kombinezonie. Koronka odsłoniła ciało [FOTO]

Roksana Węgiel znów zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem. Fotografia przedstawia wokalistkę w koronkowym, odsłaniającym ciało kombinezonie. Pod postem na Instagramie pojawił się już nawet komentarz od jej narzeczonego!

fot. East News
fot. East News

Roksana Węgiel odważnie

Roksana Węgiel udostępniła na Instagramie zdjęcie, które jest nawiązaniem do jej ostatniego projektu, czyli wspólnego utworu ze Smolastym. Na zdjęciu pozuje w czarnym, koronkowym kombinezonie, który odsłania jej ciało. Na to narzuciła lateksowy płaszcz. W opisie zamieściła taki podpis:

"Nie mów, że mnie kochasz". Nieupoważnionym wstęp wzbroniony.

Pod odważną publikacją pojawiło się mnóstwo polubień i komentarzy. Jeden z nich napisał jej narzeczony, Kevin Mglej. Taka była jego reakcja na post:

Obłędne zdjęcie

Mężczyzna dodatkowo udostępnił fotografię na swoich Insta Stories. Reakcje innych fanów są równie pozytywne:

Oszałamiająca
Super zdjęcie, oryginalna stylizacja
Uwielbiam

Roksana Węgiel zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Już wkrótce Roksana Węgiel  zaprezentuje się fanom z zupełnie innej strony – zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Połączono ją z zawodowym tancerzem, Michałem Kassinem. Niedawno w wywiadzie dla Pomponika wokalistka zdradziła, że dziennie ćwiczy aż po 6 godzin. Najtrudniejsze były dla niej początki, ponieważ po powrocie z treningów miała ogromne zakwasy. Stara się jednak postępować zgodnie z zasadami, dbać o odpowiednie rozciąganie, ale też znajdywać czas na relaks. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule poniżej:

Jak Roksana Węgiel daje sobie radę na treningach do "Tańca z gwiazdami"? "Ogromne zakwasy"
Już za kilka dni startuje nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Tym razem o Kryształową Kulę powalczy między innym Roksana Węgiel, która połączyła siły z Michałem Kassinem. Jak wokalistce idą przygotowania do pierwszego występu?

Oceń ten artykuł 0 1