hity na MAXXa
hity na MAXXa

Roxie Węgiel o aferze z Kaźmierską: "Czemu my oceniamy tak pochopnie?". Zapewnia o dobrym sercu Dagmary

Kilka tygodni temu na jaw wyszły szokujące szczegóły dotyczące tego, jak wyglądało życie za murami agencji, którą prowadziła niegdyś Dagmara Kaźmierska. Po publikacji na portalu Goniec wybuchła prawdziwa afera. Ostatnio do całej sytuacji odniosła się Roksana Węgiel. Piosenkarka nie kryła zdziwienia, że ludzie w ten sposób oceniają teraz postać Kaźmierskiej.

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

W kwietniu 2024 roku na jaw wyszły wstrząsające szczegóły kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, jednej z czołowych polskich celebrytek. Kobieta zyskała rozpoznawalność za sprawą programu „Królowe życia”, miała też własną produkcję „Dagmara szuka męża”, a ostatnio mogliśmy oglądać jej popisy w „Tańcu z gwiazdami”, z którego finalnie sama zrezygnowała.

Nie było tajemnicą, że przeszłość Dagmary nie należy do tych krystalicznych. O W 2009 roku Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem za szereg poważnych przestępstw. Wśród oskarżeń, które doprowadziły do jej skazania, znalazły się: działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo oraz sutenerstwo. Po tym jak sprawę postanowił zbadać jeden z dziennikarzy portalu Goniec, okazało się, że wśród pracowników agencji towarzyskiej, którą prowadziła Kaźmierska, panował strach i przemoc, a jedna z kobiet miała zostać zgwałcona na polecenie Dagmary.

Mroczne tajemnice Dagmary Kaźmierskiej: Co kryje przeszłość gwiazdy "Królowych życia"?
Dagmara Kaźmierska, znana szerszej publiczności jako charyzmatyczna gwiazda programu "Królowe życia", od dawna fascynuje i budzi kontrowersje. Jej obecność w mediach i na ekranach telewizorów jest niepodważalna, jednak niedawno...

Roksana Węgiel wstawia się za Kaźmierską

Publikacja materiału na portalu Goniec przyniosła szybkie konsekwencje wobec Dagmary. Kobieta nie tylko została zasypana wiadomościami od rozżalonych i zbulwersowanych internautów, Polsat nieoczekiwanie zmienił ramówkę i usunął z niej powtórki jej show. Chwilę później odcinki „Dagmara szuka męża” zniknęły też z serwisu streamingowego. Do KRRiT zaczęły spływać też skargi od widzów, którzy zarzucali promowanie w „Tańcu z gwiazdami” osoby z kryminalną przeszłością – postępowanie jest w toku.

Na temat afery z Dagmarą Kaźmierską wypowiedziała się ostatnio Roksana Węgiel, która razem z „Królową życia” występowała w tanecznym show. Wokalistka w rozmowie z dziennikarzem portalu Party przyznała, że jest jej bardzo przykro, że ludzie w tak zły sposób postrzegają Dagmarę. Zapewniła, że kobieta ma dobre serca i chętnie pomaga innym.

Wystarczył tak naprawdę jeden wpis, który spowodował, że Dagmara została postrzegana zupełnie inaczej. Jest mi przykro. Ja ją poznałam prywatnie, ona robi bardzo dużo dobrego. Może to są rzeczy, o których ona nie mówi publicznie – pomaga dzieciom, ludziom, którzy tego potrzebują. Uważam, że ona ma naprawdę dobre serce.

Węgiel stwierdziła, że nawet jeśli celebrytka miała jakaś przeszłość, to ludzie się zmieniają. Wyraziła również zdziwienie spowodowane tym, że – jej zdaniem – ludzie tak pochopnie ocenili Kaźmierską.

Nawet jeśli miała jakaś swoją przeszłość, to ludzie się zmieniają. Naprawdę, czemu my oceniamy tak pochopnie, nie znając całej prawdy, całej historii?

Oceń ten artykuł 0 0