Roxie Węgiel tuż przed świętami ze smutkiem zabrała głos. "To przykre..."

Roksana Węgiel przed świętami podzieliła się osobistym wyznaniem. 19-latka przyznaje, że przed nią trudny sprawdzian. "To nie będą normalne święta" - mówi z zadumą.

Roksana Węgiel w „Tańcu z gwiazdami”

Roksana Węgiel jest jedną z uczestniczek trwającej obecnie edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Co więcej, ona i jej taneczny partner Michał Kassin przez wielu uważani są za faworytów do zwycięstwa. Wkrótce telewidzowie zobaczą ich kolejne popisy na parkiecie. Kolejne wyzdanie „Tańca z gwiazdami” zostanie wyemitowane przez Polsat w Wielkanoc – w niedzielę 30 marca, tradycyjnie o godzinie 20.00.

Roxie o „Tańcu z gwiazdami” i świętach

Mimo że Roxie w „Tańcu z gwiazdami” daje z siebie wszystko, to nie ukrywa, że nadchodzący odcinek nie będzie dla niej łatwy. 19-latka od zawsze mocno podkreślała, jak ważna jest dla niej wiara. Potwierdził to udział w widowisku „Pasja. Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej”, które Polsat pokazywał na swojej antenie w piątek. Wielkanoc to dla narzeczonej Kevina Mgleja wyjątkowo ważny czas, który w tym roku, ze względu na zawodowe zobowiązania, będzie wyglądał inaczej niż wcześniej.

Jest to coś bardzo ważnego, są to tak naprawdę najważniejsze święta, jeśli chodzi o wiarę katolicką. I jest to przykre poniekąd, głównie dlatego właśnie, że nie będą to normalne święta

– powiedziała w rozmowie z „Party”.

Węgiel przyznaje, że to dla niej ogromne wyzwanie. Wierzy jednak, że uda jej się pogodzić cieszenie się Wielkanocą z pracą.

Ale postaramy się pogodzić [to] i znaleźć czas na takie duchowe przeżycie tych świąt. Nie będzie to łatwe, ale zatańczymy na pewno, damy z siebie wszystko, a oprócz tego będę też pamiętać, żeby świętować w sercu

– zapowiedziała.

Oceń ten artykuł 4 7

Ogólna ocena Roxie Węgiel tuż przed świętami ze smutkiem zabrała głos. "To przykre..." to: 36% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.