Roxie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Tak bawili się z Kevinem na weselu

Roxie Węgiel w miniony weekend pochwaliła się zdjęciem ze ślubu, teraz zaś młoda artystka publikuje kadry z wesela. Tak bawiła się z ukochanym Kevinem Mglejem. "Moja miłość" - pisze 19-latka.

fot. Kurnikowski/AKPA
fot. Kurnikowski/AKPA

Roxie Węgiel i Kevin Mglej po ślubie?

Przed dwoma miesiącami media zelektryzowały wieści, jakoby Roksana Węgiel i Kevin Mglej mieli być po ślubie cywilnym. Wszystko przez fakt, że 29 marca w danych firmy zarejestrowanej na Roxie pojawił się nowy wpis. Od tamtej pory figuruje ona pod dwuczłonowym nazwiskiem: Węgiel-Mglej.

Doniesienia o ślubie 19-letniej piosenkarki i 27-letniego tekściarza w kolejnych tygodniach wcale nie ucichły, bo zaczęto spekulować, kiedy odbędzie się ten kościelny. W niedawnej rozmowie z portalem JastrząbPost młoda gwiazda przyznała, że „przygotowania trwają”, a „data się zbliża”. Choć nie chciała wiele zdradzać, to zapewniła, że „na pewno po ceremonii ukażą się jakieś zdjęcia”.

Roksana pokazała zdjęcia z wesela

Tymczasem w miniony weekend Roxie i Kevin uczestniczyli w zaślubinach swoich przyjaciół – Adrianny i Rafała. Niedługo po ślubie Węgiel pochwaliła się na swoim obserwowanym przez ponad 1,5 mln fanów profilu na Instagramie zdjęciem pary młodej i pospieszyła z gratulacjami.

Roksana Węgiel świętuje. Pochwaliła się kadrem ze ślubu
Roxie Węgiel za pośrednictwem Instagrama podzieliła się wyjątkową fotografią. Pod opublikowanym przez 19-latkę zdjęciem ze ślubu pojawiły się gratulacje.

19-latka podzieliła się także relacją z wesela, które odbywało się w nietypowym miejscu – nad basenem. Razem z Roksaną i jej ukochanym na imprezie u znajomych bawiła się też m.in. Julia Wieniawa. Dzień po hucznym świętowaniu Węgiel opublikowała w sieci kolejne kadry – tym razem z fotobudki. Kevin pozował u jej boku z tabliczką z napisem: „co złego to nie ja” w ręku.

Moja miłość

– podsumowała Roxie.

Roxie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Tak bawili się z Kevinem na weselu

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Oceń ten artykuł 0 2