Roxie pokazała mamę. Fani nie dowierzają własnym oczom. "Siostry bliźniaczki" [FOTO]

Roksana Węgiel pochwaliła się zdjęciem mamy. 19-letnia wokalistka startująca w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" miała ku temu wyjątkowy powód. Edyta Węgiel świętowała urodziny.

Roxie Węgiel w „Tańcu z gwiazdami”

Ostatni czas w życiu 19-letniej Roksany Węgiel jest niezwykle intensywny. Nie dość, że szykuje się do zaplanowanego na ten rok ślubu z Kevinem Mglejem, to jeszcze od paru tygodni ostro trenuje przed startem nowej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Pierwszy taniec wokalistki z partnerującym jej Michałem Kassinem zobaczymy już w niedzielę 3 marca. To wtedy o godzinie 20. Polsat będzie pokazywał pierwszy odcinek sezonu.

Roksana Węgiel pokazała swoją mamę

Tymczasem, tuż przed startem nowego „Tańca z gwiazdami”, rodzina Roxie miała ważny powód do świętowania. Urodziny obchodziła bowiem Edyta Węgiel, mama pierwszej polskiej zwyciężczyni Eurowizji Junior. Z tej okazji 19-latka za pośrednictwem swojego obserwowanego przez przeszło 1,4 mln osób instagramowego profilu podzieliła się jej zdjęciem. Pani Edyta zapozowała z urodzinowym tortem, a Roksana wyznała:

Kocham cię, mamuś! 100 lat

Przyszła teściowa Kevina Mgleja sama aktywnie udziela się na Instagramie. Do tej pory zgromadziła tam niemal 6 tysięcy obserwujących. Pod najnowszym postem fani Roksany zasypali ją życzeniami oraz komplementami.

Masz najpiękniejszą i najcudowniejszą mamę

Roksana jest bardzo podobna do pani. Wyglądacie jak siostry bliźniaczki

Córka ma po pani urodę

Ale piękna!

– ocenili zgodnie.

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Oceń ten artykuł 8 3

Ogólna ocena Roxie pokazała mamę. Fani nie dowierzają własnym oczom. "Siostry bliźniaczki" [FOTO] to: 72% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.