Sensacyjne wieści o Martyniuku. Ma jurorować w lubianym talent show

Cieszący się dużą popularnością talent show ma powrócić na antenę z Zenonem Martyniukiem w jury. Nie będzie on jedynym debiutantem, który zasiądzie w fotelu jurorskim. Takich zmian chyba mało kto się spodziewał.

Zmiany w popularnych talent show

W ostatnim czasie media pełne są coraz to nowszych wieści na temat programów rozrywkowych, które mają zagościć po wakacyjnej przerwie w jesiennych ramówkach stacji telewizyjnych. Głośno jest o talent show „The Voice of Poland”, który ma powrócić z odświeżoną ekipą. Trwają spekulacje, kto miałby siedzieć w obrotowych fotelach i kto poprowadzi program. Pare tygodni temu mówiło się także o wznowieniu podobnego formatu – „Must Be the Music. Tylko muzyka” Polsatu. Temat jednak nieco ucichł i nie wiadomo, kiedy nowa edycja ostatecznie pojawi się na antenie.

Zenek Martyniuk ma zostać jurorem

Jesienią zanosi się natomiast na reaktywację innego show, w którym jurorzy poszukują wokalnych talentów. Mowa o „Disco Star” stacji Polo TV. Program zaczął być nadawany w 2012 roku, aż zniknął w roku 2019. Teraz, po pięciu latach powróci na ekrany. Przez cały czerwiec mają odbywać się precastingi internetowe.

Wcześniejsze sezony „Disco Star” prowadzone były przez Marcina Millera. Jury zmieniało się kilkukrotnie. Zasiadali w nim m.in. Shazza, Czadoman, Radosław Liszewski czy Magdalena Narożna. Teraz pojawiły się wieści, kto ma jurorować w najnowszej odsłonie. Gwiazdą nadchodzącej edycji ma być sam Zenon Martyniuk.

Gwiazdą jury będzie Zenek Martyniuk. Bardzo długo go namawiano, jednak Zenek nie chciał. Lider Akcentu bał się krytyki, że nie ma odpowiedniej dykcji, że nigdy w tego typu programie nie występował i nie wie, jak się zachowywać

– pisze ShowNews, powołując się na słowa swojego informatora.

„Króla disco polo” ostatecznie miała przekonać podobno zaoferowana mu stawka. Nie będzie on jedynym debiutantem w jury „Disco Star”. Stacja miała się postarać o drugie równie gorące nazwisko. Do ekipy dołączy ponoć Skolim. Pojawi się także znany już fanom programu Marcin Miller, a ponadto Polo TV ma prowadzić rozmowy z Magdą Narożną. Z informacji podawanych przez ShowNews wynika, że talent show może prowadzić Edyta Folwarska.

Oceń ten artykuł 0 0