Służby apelują, by ŁOSIE NIE LIZAŁY KAROSERII. "Łoś kurde" [WIDEO]

Niektóre przepisy potrafią przyprawić kierowców o zawrót głowy. Zwłaszcza że niedawno kanadyjskie służby zaapelowały o to, by łosie... nie lizały karoserii samochodów! Nie umknęło to uwadze gospodarzom porannego show "Wstawaj, nie udawaj".

Prowadzący "Wstawaj, nie udawaj" w RMF MAXX, fot. Grzegorz Stępień/RMF MAXX
Prowadzący "Wstawaj, nie udawaj" w RMF MAXX, fot. Grzegorz Stępień/RMF MAXX

Joanna Meus we wtorek o poranku podała na antenie "wiadomość, która może zmienić życie kierowców". Prezenterka wyszukała w sieci apel służb o uniemożliwienie łosiom lizania karoserii pojazdów.

Ta wiadomość zmieni życie kierowców

Na słowa koleżanki błyskawicznie zareagowali Irek Jakubek i Filip Kliber. Gospodarze "Wstawaj, nie udawaj" próbowali dociec, czy naprawdę jest to realny problem, z którym muszą mierzyć się kierowcy.

Asia wyjaśniła im, że łosie liżą karoserię przede wszystkim w Kanadzie. Zwierzęta robią to po to, by zlizać sól, której brakuje im zimą. Irek i Filip, komentując tę ciekawostkę, nie mogli powstrzymać śmiechu.

Łoś kurde!

– rzucił Jakubek.

Kiedyś próbowałem przykleić jęzora do latarni, ale nie zadziałało

– dodał Kliber.

"Wstawaj, nie udawaj" to poranny show RMF MAXX, który już po minucie słuchania wyrzuci Cię z łóżka. Wstajemy przed kurami, poganiamy słońce w świtaniu i gramy największe hity. Wszystko po to, by Twój dzień był MAXXYMALNIE ZAJE... piękny ;).

Słuchaj "Wstawaj, nie udawaj" od poniedziałku do piątku od 06:30. Na program zapraszają Asia Meus, Filip Kliber i Irek Jakubek.

Oceń ten artykuł 0 0