Specjalny odcinek "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie. Gdzie i kiedy oglądać świąteczne wydanie show?

"Rolnik szuka żony" wraca do TV na święta! Dziś - w Boże Narodzenie - widzowie będą mogli oglądać odcinek specjalny. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? O której godzinie rozpocznie się emisja? Które pary pojawią się w show? Sprawdźcie, co już wiadomo!

„Rolnik szuka żony”. Świąteczny odcinek w TV w Boże Narodzenie 2023. O której godzinie oglądać? Kiedy powtórka?

Czy jest dziś świąteczny odcinek programu: „Rolnik szuka żony”? O której godzinie oglądać specjalny epizod? Kto w nim wystąpi? To pytania, które z pewnością nurtują widzów popularnego formatu. Emisja „RszŻ” w święta to już niemal tradycja. Najpierw ta odsłona show przedstawiała spotkanie Marty Manowskiej z bohaterami poprzednich edycji przy suto zastawionym stole. Z czasem formuła świątecznego „Rolnika…” zmieniła się: obecnie prowadząca odwiedza uczestników w ich domach. Nie inaczej będzie w 2023 roku! Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć tę odsłonę show? Już wiadomo, że świąteczny „Rolnik szuka żony” TVP 1 pokaże w Boże Narodzenie – 25 grudnia – o godz. 20:20 w TVP 1. Odcinek zapewne będzie dostępny również online – wszystkie epizody 10. edycji są do dyspozycji widzów działających w Internecie: na platformie vod.tvp.pl. Jak podaje program telewizyjny – powtórka bożonarodzeniowego „Rolnika…” zostanie pokazana dzień później: o godz. 18:25.

Świątecznie wydanie programu „Rolnik szuka żony” 2023. Kiedy i gdzie? Kto wystąpi? Zwiastun

Już wiadomo, że wydanie specjalne programu: „Rolnik szuka żony” będzie pełne zaskoczeń. Które pary pojawią się w dzisiejszym odcinku? Z opisu epizodu dostępnego na stronach TVP wynika, że tym razem telewizyjne kamery odwiedziły następujące duety:

  • Małgorzata i Paweł Borysewiczowie (z 4. edycji),
  • Marta Paszkin i Paweł Bodzianny (z 7. edycji),
  • Joanna i Kamil Osypowiczowie z (z 8. edycji).

Kto jeszcze pojawi się w TV? Na zwiastunie widać również Klaudię i Valentyna oraz Annę i Jakuba.Dodatkowo nadawca wspomniał również m.in. o chwilach zaskoczenia i o niespodziankach! Czego dokładnie mogą spodziewać się widzowie? Tego dowiemy się, włączając telewizory w Boże Narodzenie! Będziecie oglądać? 

"Rolnik szuka żony". Zakulisowy materiał ujrzał światło dzienne. Marta Manowska nie potrafiła ukryć emocji
To dobra wiadomość dla fanów programu: "Rolnik szuka żony"! Już wiadomo, że w święta TVP 1 pokaże specjalny odcinek show. Tymczasem do sieci trafiło zakulisowe wideo. Z kim spotkała się prowadząca projekt - Marta Manowska?

Oceń ten artykuł 0 0