Sylwia Bomba w ogniu krytyki. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

Pod postem Sylwii Bomby na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza. Celebrytka zaprezentowała na nagraniu kilka modowych stylizacji. Część internautów nie przebierała w słowach.

fot. East News
fot. East News

Sylwia Bomba w ogniu krytyki

Sylwia Bomba jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Regularnie publikuje tam materiały, nierzadko z wydźwiękiem humorystycznym. Nie da się ukryć, że celebrytka lubuje się w odważniejszych kreacjach. Na zamieszczonym w sieci nagraniu widać, jak prezentuje obserwującym kilka przygotowanych zestawów i pyta, który z nich jest najlepszy. Wśród zestawów znajdziemy chociażby ten z czarnymi spodniami z rozszerzaną nogawką i marynarką czy też z dżinsową spódnicą i białym topem z długim rękawem. O ile część internautów doceniła modowe pomysły Sylwii, o tyle, jak to zwykle bywa pod jej publikacjami, zgromadzili się hejterzy.

W jakim celu to przedstawienie?
Tragedia
Tandeta, wulgaryzm

Sylwia Bomba odpowiada internautom

Sylwia Bomba nie należy do osób, które na hejt reagują milczeniem. Celebrytka regularnie odpowiada na komentarze pod swoimi postami, także na te negatywne. Tym razem również zdecydowała się rozprawić z niekulturalnymi internautam:

W jakim celu to przedstawienie?

Bo mam taką ochotę

– odpowiedziała.

Na stwierdzenie "tragedia" odpisała:

Jesteś

Szczególna burza rozpętała się pod komentarzem internauty, który stwierdził, że w wyglądzie celebrytki podoba mu się jedynie jej biust. Sylwia odpowiedziała stanowczo:

U Ciebie nie ma nic fajnego.

[embed:https://www.rmf.fm/magazyn/news,64134,pierwsze-pary-w-love-island-9-goraco-w-komentarzach-po-odcinku-w-tle-spor-o-wiare.html

Oceń ten artykuł 0 0