Sylwia Bomba zaskakuje! Zobacz, jak dziś wygląda gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba, znana z udziału w "Gogglebox. Przed telewizorem", ciężko pracowała nad swoją sylwetką. Ostatnio pochwaliła się wyglądem umięśnionego brzucha.

fot. YouTube
fot. YouTube

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins

Pod koniec ubiegłego roku media zaczęły snuć domysły na temat nowej relacji Sylwii Bomby. Sama zainteresowana ostatecznie potwierdziła te doniesienia, prezentując się razem z Grzegorzem Collinsem na charytatywnym wydarzeniu gwiazd. Bomba, celebrytka, oraz Collins, biznesmen i prezenter znany z anteny TVN, poznali się podczas pracy nad programem "Nasi w mundurach". Publikacja ich pierwszego wspólnego zdjęcia na Instagramie wywołała spore poruszenie wśród fanów.

Sylwia Bomba chwali się „kratą” na brzuchu

Sylwia Bomba stała się rozpoznawalna dzięki występom w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie wyraża swoje opinie na temat znanych programów telewizyjnych. Poprzez swoje profile w mediach społecznościowych, celebrytka udostępnia fanom ciekawostki dotyczące jej stylu życia i metod na utrzymanie formy. Bomba na przestrzeni ostatnich lat może się również pochwalić imponującą zmianą w swoim wyglądzie – udało jej się zrzucić 30 kilogramów. Z tego powodu gwiazda TV z entuzjazmem dzieli się w mediach swoją historią odchudzania i prezentuje efekty swojej pracy. Ostatnio celebrytka dodała zdjęcie na Stories, na którym prezentuje płaski brzuch z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Do fotografii dodała opis:

Hej kratko na brzuszku. Fajnie Cię widzieć.

fot. Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba pokazała odważne stylizacje i się zaczęło. W komentarzach afera
Sylwia Bomba nieustannie musi mierzyć się z krytyką i hejtem ze strony internautów. Nie inaczej było i tym razem. Celebrytka pochwaliła się kilkoma modowymi stylizacjami i zapytała obserwujących o opinię. Nie wszystkie były kulturalne...

Oceń ten artykuł 0 0