Sylwia Bomba zwierzyła się Collinsowi. Ten nie wytrzymał. "Jakie kanalie"

Sylwia Bomba pokazała na Instagramie nagranie z momentu, w którym przeczytała Grzegorzowi Collinsowi komentarze na swój temat. Mężczyzna widocznie nie spodziewał się tak obraźliwych słów. Zareagował emocjonalnie.

Sylwia Bomba mierzy się z hejtem

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Tam publikuje posty regularnie – w internetowej galerii można znaleźć kadry z sesji zdjęciowych, podróży, ale też domowego zacisza. Nie brakuje równieżchwil z ukochanym i córeczką. Niestety gwiazda "Gogglebox" często mierzy się z hejtem – złośliwym internautom nie zamierza odpuszczać i często odpisuje na ich kąśliwe komentarze. Czasami wyraża się dobitnie, niekiedy jednak pokazuje, że ma do siebie duży dystans i na zło reaguje humorem.

"Jakie kanalie po tym świecie chodzą"

Sylwia Bomba na Instagramie pokazała nagranie, na którym czyta Grzegorzowi Colinsowi wiadomości otrzymane od jednej z internautek. Kobieta napisała do celebrytki kilkukrotnie – początkowo wychwalała kolor jej włosów, a później zaczęła ją obrażać:

Grzesiu, chodź, ci coś przeczytam. Patrz, to moja fanka. Pyta się o mój kolor włosów - pisze, że mam piękny. Tu o kolor włosów, tu o kolor włosów... A potem pisze mi tak: "Ryj jak małpa", "Idź do logopedy", "I tak Cię zostawi ten Grzesiu prędzej czy później".

Po tym komentarzu cierpliwość Collinsa się wyczerpała:

I mój ulubiony - słuchajcie tego. "To jest tylko sześć miesięcy. Jest młodszy i przystojny. A ty masz dziecko, jesteś przy kości, masz wadę wymowy. Sorry, ale ludzie nie dają Wam szans, bo widać gołym okiem, że ty jesteś od niego starsza i z bagażem. A on może mieć d*pę, jaką chce, a Wasz związek jest jak kabaret".

Grzegorz Collins nie mógł uwierzyć w słowa, które jego ukochana otrzymała od kobiety obserwującej ją na Instagramie:

Nie wymyślono słów, jakimi można opisać, jakie kanalie po tym świecie chodzą. Uśmiechają się do Ciebie na ulicy.

W kolejnym Instastory Sylwia oznaczyła złośliwą fankę i napisała:

Ale ja mam świetnych niektórych followersów.

Roksana Węgiel zapozowała w bieliźnie. Na zdjęca zareagował syn Dagmary Kaźmierskiej
Roksana Węgiel w ramach współpracy reklamowej opublikowała na Instagramie dwa kadry w skąpej bieliźnie. Na jej odważną publikację zareagowało mnóstwo internautów. Wśród komentujących znalazł się także Conan Kaźmierski, syn "Królowej życia".

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Sylwia Bomba zwierzyła się Collinsowi. Ten nie wytrzymał. "Jakie kanalie" to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.