hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tak Luna wyglądała w dzieciństwie! Już wtedy towarzyszył jej mikrofon [FOTO]

Luna, polska reprezentantka podczas ostatniej Eurowizji, udostępniła w sieci kilka zdjęć z dzieciństwa. Post związany był z obchodzeniem przez artystkę Dnia Dziecka. Piosenkarka już jako kilkulatka nie mogła rozstać się z mikrofonem!

fot. Wojciech Olkusnik/East News
fot. Wojciech Olkusnik/East News

LunaEurowizja 2024

Luna, a właściwie Aleksandra Katarzyna Wielgomas, była reprezentantką Polski podczas tegorocznej Eurowizji. Na konkurs prawie 25-letnia artystka pojechała z utworem „The Tower”, jednak nie udało się jej awansować do finału – odpadła w pierwszym półfinale.

Luna jest od lat związana z muzyką – kształciła się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Grodzisku Mazowieckim, a w 2010 roku dołączyła do dziecięcego chóru Artos, działającego w Teatrze Wielkim (Warszawa).

Luna w dzieciństwie

Z okazji Dnia Dziecka, wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych kilka fotografii z dawnych czasów. Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak Luna wyglądała jako mała dziewczynka. Choć miała wtedy zaledwie kilka lat, to już była otoczona muzyką!

1 Czerwca, Dzień Dziecka - jeden z moich ulubionych dni w roku. Tego dnia, chciałabym Wam przypomnieć o przytuleniu wewnętrznego dziecka, które każdy z nas ma w sobie. Pamiętajcie, aby w każdym dniu starać się szukać pozytywów, cieszyć się z codziennych rzeczy i dbać o siebie, bo przecież każdy z nas nadal jest dzieckiem – napisała.

Miłe słowa pod postem zostawili znajomi Luny z tegorocznej Eurowizji – Bambie (Irlandia) i Nemo (zwycięska Szwajcaria). 

Oceń ten artykuł 0 0