"Tak to leciało" powraca na antenę. To oni będą prowadzić nowe odcinki

W ostatnim czasie przez TVP przetaczają się wielkie zmiany. Nie ominęły one również rozrywki. Co z wracającym wkrótce na antenę "Tak to leciało"? Wiadomo już, kto dalej poprowadzi show.

Wymiana obsady w programach TVP

Od początku roku trwa rewolucja w TVP. Zmiany, również obsadowe, nie ominęły programów rozrywkowych publicznego nadawcy. Zdecydowanie największym echem odbiła się wymiana wszystkich prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Obecnie poranne pasmo prowadzi pięć zupełnie nowych duetów: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

W minionych tygodniach rozmaite media donosiły też o planach dotyczących najpopularniejszych teleturniejów. Była mowa o nowych gospodarzach „Jaka to melodia” czy „Koła fortuny”, ale ostatecznie oba te programy póki co mają wrócić na antenę z dawnymi prowadzącymi.

Co ze Sławomirem i Kajrą w „Tak to leciało”?

O podobnych zmianach plotkowano w kontekście muzycznego show „Tak to leciało”, który od czasu powrotu na antenę w 2022 roku współprowadzą Sławomir Zapała i Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Dawniej, w latach 2008-2012, gospodarzem kultowego formatu był Maciej Miecznikowski.

„Tak to leciało” ma wystartować z nowym sezonem jeszcze w tym tygodniu. Premierę zaplanowano na 3 marca. W najnowszych odcinkach, wbrew wcześniejszym obawom, nie zabraknie małżonków stojących za hitem „Miłość w Zakopanem”.

Cześć, tu Kajra. Wypatrując niedzieli… Nowy sezon „Tak to leciało” i jego premierowe odcinki co tydzień o 16.15 w TVP2

– zaprasza fanów na premierę żona Sławomira.

Oceń ten artykuł 7 4

Ogólna ocena "Tak to leciało" powraca na antenę. To oni będą prowadzić nowe odcinki to: 63% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.