Taylor Swift pomogła Sophie Turner po rozwodzie z Joe Jonasem. "Ma złote serce"

Sophie Turner i Joe Jonas rozwiedli się w ubiegłym roku, po kilku latach małżeństwa. Teraz gwiazda znana z "Gry o tron" przerwała milczenie. Przyznała, że wiele zawdzięcza Taylor Swift, która bardzo jej pomogła!

Brian Friedman/Shutterstock
Brian Friedman/Shutterstock

Rozwód Sophie Turner i Joe Jonasa

Sophie Turner zaczęła spotykać się w Joe Jonasem w 2016 roku. Rok później para zaręczyła się, a w 2019 roku pobrała się w Las Vegas, a następnie wzięła drugi ślub we Francji. Po roku bycia małżeństwem na świat przyszła ich pierwsza córka, a dwa lata później druga.

Miłość nie przetrwała próby czasu. We wrześniu 2023 roku Joe Jonas wniósł o rozwód. W oficjalnym oświadczeniu w sprawie końca ich relacji mogliśmy przeczytać:

Po czterech cudownych latach małżeństwa wspólnie postanowiliśmy polubownie je zakończyć.

Dla Sophie Turner był to najgorszy czas w życiu

Po informacji o rozwodzie w mediach pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy na temat Sophie TurnerZarzucano jej m.in. zaniedbanie opieki nad dziećmi i częste imprezowanie. Teraz gwiazda „Gry o tron” postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć więcej, jak było naprawdę dla „Vogue UK”.

To było kilka najgorszych dni w moim życiu. Pamiętam, że byłam w programie na planie, miałam kontrakt na kolejne dwa tygodnie, więc nie mogłam wyjechać. Moje dzieci były w Stanach i nie mogłam do nich dotrzeć, bo musiałam dokończyć "Joan". I zaczęły pojawiać się wszystkie te artykuły.

Taylor Swift bardzo pomogła Sophie Turner

Sophie Turner wypowiedziała się na temat szokujących nagłówków, które o niej powstawały. Zdradziła, że nadal jest w szoku, po tym, co przeczytała na swój temat. Mogła jednak liczyć na wsparcie bliskiej jej osoby. Mowa tu o Taylor Swift! Piosenkarka pomogła jej w trudnych chwilach. Zaopiekowała się przyjaciółką i jej dziećmi oraz zapewniła dach nad głową.

Nigdy nie byłam nikomu bardziej wdzięczna niż jestem jej, ponieważ zabrała moje dzieci i mnie, zapewniła nam dom i bezpieczną przestrzeń. Ona naprawdę ma złote serce.

 

Oceń ten artykuł 0 0