hity na MAXXa
hity na MAXXa

Teleturnieje powracają do TVP. Podano, kto poprowadzi "Koło fortuny", "Jaka to melodia" i inne

Na antenę TVP powracają popularne teleturnieje. Ostatnimi czasy sporo plotkowano na temat wymiany prowadzących "Jaka to melodia" czy "Koło fortuny". Teraz podano konkrety. Wiadomo też, co z "Jeden z dziesięciu" czy "Va Banque".

Zmiany w programach Telewizji Polskiej

Przez Telewizję Polską od pewnego czasu przetaczają się wielkie zmiany. W minionych tygodniach ze stacją pożegnało się sporo jej dotychczasowych twarzy. Z „Pytania na śniadanie” zniknęła cała dawna ekipa prowadzących. Do tej pory przedstawiono telewidzom cztery nowe duety. Tworzą je: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Rafał Brzozowski zniknie z „Jaka to melodia”?

W mediach pojawiały się też kolejne nieoficjalne wieści na temat zmian w popularnych teleturniejach pokazywanych na antenach TVP1 i TVP2. Najgłośniej było o możliwym powrocie Roberta Janowskiego do „Jaka to melodia”. Jak podaje teraz branżowy portal wirtualnemedia.pl, w ostatnich nagraniach do wspomnianego show ponownie wziął udział Rafał Brzozowski.

Niedawno kręcono kolejne odcinki tego teleturnieju – na planie pojawił się ponownie Rafał Brzozowski. To on ma być prowadzącym wiosennej transzy odcinków, chociaż media nieoficjalnie podawały, że potem do TVP może wrócić Robert Janowski. Ten jednak obecnie ma kontrakt z Polsatem, bo jest jurorem w „Twoja twarz brzmi znajomo”

– informuje serwis.

Co z „Kołem fortuny”, „Va Banque”, „Jeden z dziesięciu”?

Co z innymi lubianymi formatami? Już w przyszłym tygodniu do TVP2 powraca „Va Banque”. Mimo wcześniejszych pogłosek prowadzącym nadal będzie Przemysław Babiarz. Odcinki nadawane będą od 16 lutego 2024 roku, od poniedziałku do soboty o godzinie 18.10.

Na początku marca wróci natomiast „Koło fortuny”. Ponieważ nagrania do odcinków, które będą teraz pokazywane, realizowane były jeszcze w zeszłym roku, prowadzącymi pozostają Norbert „Norbi” Dudziuk i Izabella Krzan. „Koło fortuny” z ich udziałem będzie można oglądać „na pewno aż do kwietnia”. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl potem „najprawdopodobniej znikną całkowicie z anten TVP”.

O swoją przyszłość nie musi natomiast martwić się Tadeusz Sznuk. Pozostaje gospodarzem kultowego „Jeden z dziesięciu”, którego twarzą jest od 1994 roku. W czerwcu legendarny program będzie obchodził swoje trzydziestolecie.

Oceń ten artykuł 18 45

Ogólna ocena Teleturnieje powracają do TVP. Podano, kto poprowadzi "Koło fortuny", "Jaka to melodia" i inne to: 28% / 100%, uzyskana z: 63 głosów.