hity na MAXXa
hity na MAXXa

Timbaland usłyszał utwór Roxie Węgiel i Pawbeatsa. Tak zareagował. Wszystko się nagrało [WIDEO]

Polski kompozytor Pawbeats miał szansę zaprezentować swoje utwory jednemu z najbardziej wpływowych producentów ze Stanów Zjednoczonych. Timbaland usłyszał m.in. "Każdej nocy" z Roxie Węgiel. Nagrało się, jak zareagował na twórczość Polaków.

Pawbeats połączył się z Timbalandem

Marcin Pawłowski, szerzej znany jako Pawbeats, jest muzykiem, kompozytorem i aranżerem, a ponadto producentem współpracującym z powodzeniem z największymi gwiazdami rodzimej sceny. Artysta do listy swoich osiągnięć może właśnie dopisać kolejne, czym sam pochwalił się za pośrednictwem Instagrama. Polskiemu twórcy udało się zaprezentować swoją twórczość prawdziwej legendzie – Timbalandowi, który stoi za wielkimi hitami Nelly Furtado, Justina Timberlake’a, Keri Hilson czy Madonny.

Pawbeats miał szansę puścić amerykańskiemu producentowi trzy swoje utwory – „Insomnia”, „Buttefly Wings” ft. Buslav oraz „Każdej nocy” z wokalem Roksany Węgiel. Niezwykle emocjonalną reakcję Timbalanda na ten ostatni nagrał i zamieścił w swoich mediach społecznościowych.

Wczoraj trafiłem na live u @timbaland – uniwersum Pawbeatsa coraz szersze, ziomalowi ze Stanów się spodobało, w co cała Bydgoszcz zapewne nie będzie mogła uwierzyć. @roxie_wegiel

– ogłosił kompozytor.

Timbaland uronił łzę na duecie z Roxie

Timbaland nie ukrywał, że jest pod wrażeniem twórczości Pawłowskiego. Gdy usłyszał „Każdej nocy” z Roxie Węgiel, był wyraźnie poruszony. W pewnym momencie oczy Amerykanina się zaszkliły. Za chwilę poprosił, by zagrać utwór jeszcze raz.

Ale akcja… @timbaland płaczący do „Każdej nocy”. Thank you! Wow! Can’t believe it

– zdążyła skomentować Roksana (dziękuję, wow, nie mogę w to uwierzyć – przyp. red.).

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Timbaland usłyszał utwór Roxie Węgiel i Pawbeatsa. Tak zareagował. Wszystko się nagrało [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.