"Top Model". Joanna Krupa ogłosiła nowinę! Widzowie czekali na tę informację [FOTO]

Joanna Krupa poinformowała na Instagramie, że ruszyły castingi do dwunastej edycji "Top Model". Widzowie poznają uczestników show jesienią tego roku. Wiadomo już jednak, kto zgarnął srebrny bilet!

Ruszają castingi do "Top Model 12"

Joanna Krupa rozpoczyna nowy tydzień od kolejnego wyzwania zawodowego! Modelka poinformowała na swoim Instagramie, że ruszyły właśnie castingi do dwunastej edycji programu "Top Model", w którym od wielu lat pełni funkcję szefowej jury. Celebrytka wraz z Katarzyną Sokołowską, Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką ponownie wybierze kilkanaścioro uczestników, którzy powalczą o tytuł najlepszego polskiego modela lub najlepszej polskiej modelki.

Zaczynamy! Pierwszy dzień castingów do 12. sezonu "Top Model"

– napisała Krupa w mediach społecznościowych.

Na Instagramie show pojawiło się również pierwsze zakulisowe nagranie ze studia. Możemy na nim zobaczyć, że prace na planie programu właśnie się rozpoczęły!

"Top Model". Kto otrzymał srebrny bilet?

Choć decyzje jurorów "Top Model" poznamy dopiero jesienią tego roku, to już wiemy, kto zgarnął srebrny bilet. To przepustka, która umożliwia bezpośredni awans do etapu boot campu, z pominięciem castingu przed jury. W tym roku walczyli o nią: Amelia Skowron, Wiktoria Różańska, Mateusz Dziedzic, Adrian Suchecki i Lena Gruczka.

Użytkownicy sieci zdecydowali w internetowym głosowaniu, że srebrny bilet trafi w ręce Leny. Tym samym stała się ona pierwszą uczestniczką dwunastej odsłony "Top Model". Dodajmy, że dotychczas żadnej osobie, która zdobyła srebrny bilet, nie udało się wejść do domu modelek i modeli.

"Top Model". Kiedy rusza kolejna edycja?

Dwunasty sezon "Top Model" zostanie pokazany na antenie TVN jesienią tego roku. Wówczas dowiemy się, kogo jurorzy wybrali na castingach, które właśnie się rozpoczęły. Przypomnijmy, że ostatnią edycję "Top Model" wygrała 22-letnia Klaudia Nieścior z Tarnobrzega.

Oceń ten artykuł 0 0