Ukochana Marcina Hakiela na zdjęciu z testem ciążowym. "Większość od razu wiedziała" [FOTO]

Dominika, partnerka Marcina Hakiela, w nocy niespodziewanie wrzuciła do sieci zdjęcie z testem ciążowym. Kadrem opatrzonym podpisem "royal baby" wkrótce podzielił się także sam tancerz. Wkrótce pojawiły się wyjaśnienia...

Marcin Hakiel ma nową partnerkę

Marcin Hakiel przez kilkanaście lat był w związku małżeńskim z Katarzyną Cichopek, z którą doczekał się dwojga dzieci: syna Adama i córki Heleny. Między tancerzem i aktorką zaiskrzyło na planie „Tańca z gwiazdami” w 2005 roku. Teraz, po latach przerwy, Hakiel znów pojawił się w tanecznym show. Partneruje celebrytce Dagmarze Kaźmierskiej.

Marcin, podobnie jak jego była żona, po rozwodzie zaczął układać sobie życie na nowo. Przez pewien czas był w związku z tajemniczą Dominiką, w końcu jednak kobieta potwierdziła rozstanie. Nowa partnerka mistrza tańca, również nosząca imię Dominika, zdecydowanie chętniej udziela się w mediach. Aktywnie działa w sieci, często towarzyszy też ukochanemu podczas publicznych wyjść.

Ukochana tancerza z testem ciążowym

1 kwietnia wielu rodzimym celebrytom udało się nabrać swoich fanów na rozmaite żarty. Dominika, partnerka Marcina Hakiela, tuż przed końcem dnia pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, do którego zapozowała z testem ciążowym. Kadr, który opatrzyła hashtagiem #royalbaby, udostępnił także sam tancerz.

Mimo że wiele osób podejrzewało, że wieść o „royal baby” to primaaprilisowy dowcip, publikacja i tak wywołała niemałe poruszenie. Dominika zaczęła być zasypywana wiadomościami, na które w końcu musiała odpowiedzieć i się wytłumaczyć.

Dobra, większość od razu wiedziała, że dziś 1 kwietnia. Zdjęcie było primaaprilisowe

– ogłosiła oficjalnie.

Dobry żart?

Ukochana Marcina Hakiela na zdjęciu z testem ciążowym. "Większość od razu wiedziała" [FOTO]

fot. Instagram/@_de_bonbon_

Oceń ten artykuł 0 8