hity na MAXXa
hity na MAXXa

W tym roku "Gladiator 2" trafi do kin. Kiedy można się spodziewać premiery?

Po długim okresie oczekiwania sequel jednego z najbardziej ikonicznych filmów w historii kina - "Gladiatora" - niebawem znów trafi na duży ekran. W głównych rolach wystąpią znane na całym świecie gwiazdy, takie jak Pedro Pascal, Denzel Washington i Paul Mescal. Kiedy możemy spodziewać się premiery "Gladiatora 2"?

fot. YouTube
fot. YouTube

"Gladiator 2" – o czym będzie?

Wydarzenia w "Gladiatorze 2" rozgrywają się 25 lat po bohaterskiej śmierci Maximusa. Tym razem historia skupia się na losach wnuka Marka Aureliusza, Lucjusza, którego zagra irlandzki aktor Paul Mescal, znany z ról w "Normalnych ludziach", "Aftersun" oraz "Stworzenia boże".

"Gladiator 2" – kto jeszcze w obsadzie?

Oprócz Paula Mescala, na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Pedro Pascal, Denzel Washington oraz Connie Nielsen, która ponownie wcieli się w rolę Lucilli. Reżyserią zajął się Ridley Scott, twórca oryginalnego "Gladiatora". Czy jego najnowsza produkcja dorówna sukcesowi sprzed lat? Przypomnijmy, że pierwsza część z 2000 roku zdobyła 5 Oscarów, w tym za najlepszy film.

"Gladiator 2" – kiedy premiera?

Miłośnicy epickich historii o starożytnym Rzymie powinni zapisać sobie w kalendarzach datę 22 listopada 2024 roku. Właśnie wtedy "Gladiator 2" pojawi się w kinach.

Anita i Adrian ze "Ĺšlubu..." pokazali dzieci. Fani:"Jacy duzi juĹź!"
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, znani widzom z trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", nie przestają cieszyć się swoją miłością. Para, która małşeństwo zaczęła w dość nietypowy sposób, dziś dzieli...

Oceń ten artykuł 0 0