hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wyjątkowy gość na koncercie sanah! Skradł całe show?

sanah jest obecnie w trasie koncertowej. Podczas ostatniego występu na scenie pojawił się wyjątkowy gość. Nikt się go nie spodziewał! Wykonał z artystką popularną piosenkę z filmu "Madagaskar".

Piętka Mieszko/AKPA
Piętka Mieszko/AKPA

sanah jest w trasie koncertowej

Artystka jest obecnie w trasie BAJKOWA sanah: Poezyje i nie tylko. Na koncertach śpiewa utwory z płyty „sanah śpiewa Poezyje”, ale fani mogą liczyć też na piosenki z pozostałych albumów oraz liczne niespodzianki.

Raz podczas występu sanah towarzyszył jej Tomasz Kot jako Pan Kleks. Teraz zagrała koncert w Warszawie, na którym ponownie pojawiła się osoba, której chyba nikt się nie spodziewał. Wywołało to wiele emocji wśród publiczności. O kim mowa?

Jarosław Boberek zaśpiewał głosem Króla Juliana

Na scenie fani nagle zobaczyli… Jarosława Boberka! To właśnie on podkładał głos wielu kultowym postaciom, w tym Królowi Julianowi z „Madagaskaru”. Wspólnie z sanah zaśpiewał utwór „Wyginam śmiało ciało”. Artystka nie kryła, że ogromnie cieszy się z duetu. Na swoim Instagramia dodała krótki fragment wykonanej piosenki.

Zaśpiewać z samym królem Julianem i jeszcze przed tak wspaniałą publicznością, to prawdziwy zaszczyt!!!! Dziękuję, dziękuję, dziękuję, najlepsze człowieki jesteście.

Fani zaskoczeni

W komentarzach możemy przeczytać, że fani artystki byli niezwykle zaskoczeni gościem specjalnym. Bawili się świetnie i nie wierzyli wcześniej, że uda im się usłyszeć na żywo Króla Juliana. Dziękują więc sanah nie tylko za koncert, ale i spełnienie dziecięcego marzenia.

Gdybym powiedziała sobie 10 lat temu, ze usłyszę i zobaczę Króla Juliana na żywo, to bym sobie nie uwierzyła!
Było cudownie!
Król i królowa na jednej scenie!
Niespodzianek moc!

Oceń ten artykuł 0 0