hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wymowna opinia Kajry na temat nowego prowadzącego "Tak to leciało". Jest odpowiedź

Kacper Kuszewski został nowym prowadzącym "Tak to leciało". Kajra wymownie oceniła tę decyzję. Jest już reakcja aktora.

fot. East News
fot. East News

„Tak to leciało”. Kacper Kuszewski zastąpi Kajrę i Sławomira

Kajra i Sławomir pożegnali się z programem „Tak to leciało”. Teraz tę funkcję będzie pełnił Kacper Kuszewski. Kiedy Kajra dowiedziała się, kto ich zastąpi, skomentowała tę decyzję. W stronę swojego następcy skierowała bardzo życzliwe słowa. Jej zdaniem aktor świetnie odnajdzie się w muzycznym show.

Wybór Kacpra Kuszewskiego jest bardzo dobrym wyborem produkcji. Ma wspaniałe obycie sceniczne i muzyczne, będzie bardzo dobrym wsparciem dla uczestników, którzy są gwiazdami tego formatu. Życzymy Kacprowi i całej fenomenalnej produkcji doskonałej zabawy, radości z pracy i spotkań z niezwykłymi uczestnikami - bo to jest magią tego programu – mówiła żona Sławomira w rozmowie z Plotkiem.

Kacper Kuszewski odpowiedział Kajrze

Ta wypowiedź dotarła także do Kacpra Kuszewskiego. Nowy prowadzący „Tak to leciało” nie kryje, że to dla niego bardzo dużo znaczy. Zapewnił też, że zrobi wszystko, aby sprostać oczekiwaniom widzów.

To było bardzo, bardzo miłe. Nie znamy się bardzo blisko, a oni zareagowali na wiadomość, że będę prowadził ten program, przede wszystkim z ogromnie ciepłą ludzką energią. Bardzo im dziękuję i serdecznie ich pozdrawiam. Czuję się w obowiązku nie zejść z poziomu, który wprowadzili i nie zawieść widzów – podkreślił w rozmowie z Plotkiem.

Kacper Kuszewski przerwał milczenie. Dementuje plotki ws. "Tak to leciało"
Kacper Kuszewski został nowym gospodarzem "Tak to leciało". Tym samym z programem żegnają się Kajra i Sławomir. Aktor zdecydował się zdementować pewne plotki na swój temat.

Oceń ten artykuł 12 13

Ogólna ocena Wymowna opinia Kajry na temat nowego prowadzącego "Tak to leciało". Jest odpowiedź to: 48% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.