Zapowiada się trudny tydzień. Te 4 znaki muszą uważać!

Jak nadchodzący tydzień zapowiada się w astrologii? Część znaków zodiaku niestety musi przygotować się na trudności. Mowa tutaj o kłopotach w pracy, kłótniach z bliskimi, ale też niepowodzeniami finansowymi.

Byk

Najbliższy czas niestety nie będzie ci sprzyjał i mowa tutaj o kwestiach finansowych. Po przeanalizowaniu budżetu i wydatków, które cię czekają, dojdziesz do wniosku, że stoisz przed naprawdę trudnym wyzwaniem. Spróbuj znaleźć obszary, gdzie możesz zaoszczędzić. Na ten moment wstrzymaj się ze świątecznymi zakupami. Jeśli poczekasz na odpowiedni moment, kupisz upominki w niższych cenach lub wpadniesz na inny pomysł obdarowania bliskich.

Baran

Obecna aura niestety ci nie sprzyja. W najbliższym czasie możesz mieć spore kłopoty z komunikacją. Łatwiej będziesz wpadać w złość, co poskutkuje konfliktami z przyjaciółmi i rodziną. Panuj nad emocjami i pamiętaj, żeby nie wyładowywać złej energii na tych, którzy są wokół. Zadbaj o to, by móc spędzić czas sam ze sobą, poczytać, pomedytować – zrób coś, co pozwoli ci uspokoić myśli.

Ryby

Teraz musisz przygotować się na trudniejszy tydzień. Kłopoty co prawda nie będą wielkie, ale dotkną kilku sfer na raz. Przede wszystkim może zaskoczyć cię nieprzewidziany wydatek, dobrze już teraz sprawdzić swoją rezerwę środków na czarną godzinę. Szczególnie uważaj też na zdrowie – pogoda sprzyja przeziębieniu, pamiętaj o odpowiednim ubraniu. Przyglądnij się swojej diecie i  zadbaj o odpowiedni poziom witaminy C.

Panna

W nadchodzącym czasie towarzyszyć będzie ci (niestety) pech. Kilka drobnych sytuacji nawarstwi się – autobus ucieknie, zapomnisz czegoś z domu, oblejesz się kawą. Doprowadzi to w pewnym momencie do wybuchu frustracji i poczucia bezradności. Ważne, żeby nie poddać się mimo tego, że kilka rzeczy pójdzie nie po twojej myśli. Los w końcu uśmiechnie się w twoją stronę i wynagrodzi wszystko to, przez co przejdziesz teraz.

Pomocny, ale i lekkomyślny. Rozpoczynamy sezon zodiakalnego Strzelca!
Oficjalnie zakończyliśmy sezon Skorpiona. 22 listopada Słońce przechodzi w znak Strzelca i nie zmieni się to aż do 21 grudnia. Osoby urodzone w tym okresie mają naprawdę żywiołowe charaktery! Co je wyróżnia?

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Zapowiada się trudny tydzień. Te 4 znaki muszą uważać! to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.